Instalator - Monter instalacji w domach jednorodzinnych
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
ECOFAN Grupa
18. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie montażu instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, grzewczych, elektrycznych, fotowoltaicznych dla budownictwa jednorodzinnego
  • praca lokalnie lub w delegacji od poniedziałku do piątku (wyjazdy 1-2 dniowe)
  • system pracy od poniedziałku do piątku jednozmianowy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w wykonywaniu instalacji wentylacyjnych, hydraulicznych, elektrycznych,
  • prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie prowadzenia samochód dostawczych,
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,
  • sumienność, dokładność, samodzielność.

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • pensja stała + prowizja od instalacji,
  • stabilne zatrudnienie,
  • karta Multisport,
  • prywatna opieka zdrowotna.

  • Praca Częstochowa
  • Instalator Częstochowa
  • Monter Częstochowa
  • Doradca podatkowy w Polsce Częstochowa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Częstochowa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941