Instalator/Monter
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
WC Serwis Polska sp. z o.o.
19. 4. 2024

Obowiązki

  • Obsługa sprzętu w trakcie wynajmu, w zakresie sprawdzania i monitorowania stanu urządzeń,
  • Montaż i demontaż instalacji wod-kan, węzłów sanitarnych,
  • Raportowanie wykonanych zadań,
  • Dostawy i odbiory urządzeń na wyznaczone punkty.

Wymagania

  • Dyspozycyjność 7 dni w tygodniu,
  • Prawo Jazdy kat. B,
  • Doświadczenie w zakresie zleconych zadań, szczególnie z zakresu hydrauliki, elektryki,
  • Obywatelstwo polskie.
  • Mile widziane
  • Uprawnienia SEP.

Oferujemy

  • Zatrudnienie (okres próbny umowa zlecenie, po okresie próbnym umowa o pracę) u polskiego pracodawcy z 25-letnim stażem na rynku,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (możliwość odbycia kursów specjalistycznych),
  • Jasną ścieżkę awansu zawodowego oraz wzrostu zarobków,
  • Gwarantujemy pozytywną energię, wsparcie oraz szacunek,
  • Zasadę work-life-balance (przestrzegamy godzin pracy, nie narzucamy nadgodzin lub ustalamy je indywidualnie).

  • Praca Warszawa
  • Instalator Warszawa
  • Monter Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179