INSTALATOR / HYDRAULIK
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
HeWiTERM
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaż instalacji sanitarnych i c.o.
  • praca zgodnie z rysunkami technicznymi
  • instalowanie rur i urządzeń sanitarnych

WYMAGANIA:
  • doświadczenia na podobnym stanowisku mile widziane
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • dokładność i estetyka w wykonywanych pracach
  • umiejętność spawania gazowego / elektrycznego – mile widziane
  • znajomość branży grzewczej i sanitarnej - mile widziana
  • prawa jazdy kat. B - mile widziane

OFERUJEMY:
  • pracę w dobrze zorganizowanej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień zawodowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • nowoczesne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilna i stała praca.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Instalator Bielsko-Biała
  • Hydraulik Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116