INSTALATOR
  • Bytom
INSTALATOR
Bytom, 41-909 Bytom, powiat: m. Bytom, woj: śląskie
Firma Mazur Sp. z o.o. Sp.k.
11. 4. 2024
od 27,8 do 40 PLN/godz (Wynagrodzenie brutto)

Instalacja zjeżdżalni wodnych na obiektach basenowych, atrakcjach wodnych, fontannach i stacji uzdatniania wody.
Główne zadania :
-budowa i serwisowanie układów technologicznych systemu uzdatniania wody dla basenów i fontann -udział w próbach ciśnieniowych, uruchomieniu i odbiorach inwestorskich zbudowanych stacji uzdatniania wody -doradztwo dla architektów, handlowców czy klientów w zakresie doboru urządzeń do uzdatniania wody
-montaż innych elementów wychodzących w skład inwestycji, zgodnie z projektem lub instrukcją
-wykonywanie czynności biurowych: komunikacja e-mail, raportowanie przebiegu prac
-współpraca z magazynierem przy zamówieniach, przygotowaniach do montażu, czy rozliczeniu zużycia materiałów po montażu
-współpraca z brygadą montażystów.
Pracodawca oferuje: możliwość tworzenia wyjątkowych produktów - wyposażenia parków wodnych, wszystkie niezbędne narzędzia pracy i środki ochronne, stabilne zatrudnienie, szkolenie produktowe i technologiczne.
Pracodawca poszukuje osób pełnych energii i dyspozycyjnych

Inne wymagania
Wymagania: doświadczenie techniczne w pracy przy budowie stacji uzdatniania wody, mile widziane zainteresowanie branżą basenową, umiejętność czytania rysunków technicznych, dyspozycyjność na krótkie delegacje (3-5 dni), praca na wysokości powyżej 3 m, dbałość o wysoką jakość wykonanej instalacji, prawo jazdy kat. B

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką godzinową

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
brak lub niepełne podstawowe

  • Praca Bytom
  • Instalator Bytom
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782