Instalator
  • Czerwonak
Instalator
Czerwonak, Czerwonak, wielkopolskie, Polska
WC Serwis Polska sp. z o.o.
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Instalator

Obowiązki

  • Obsługa sprzętu w trakcie wynajmu, w zakresie sprawdzania i monitorowania stanu urządzeń,
  • Montaż i demontaż instalacji wod-kan, węzłów sanitarnych,
  • Raportowanie wykonanych zadań,
  • Dostawy i odbiory urządzeń na wyznaczone punkty,
  • Montowanie, wymiana oraz podłączenie urządzeń zgodnie z projektem oraz wytycznymi technicznymi (dotyczy kontenerów biurowych),
  • Montowanie i wymiana wyposażenia wnętrza urządzeń zgodnie z projektem oraz wytycznymi technicznymi oraz produkcyjnymi,
  • Usuwanie uszkodzeń i awarii zgodnie z wytycznymi przełożonych.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako instalator - monter instalacji elektrycznych i teletechnicznych,
  • Umiejętność czytania i interpretacji projektów elektrycznych,
  • Zdolność samodzielnego wykonywania prac instalacyjnych oraz montażowych
  • Umiejętność obsługi podstawowego sprzętu elektrycznego i narzędzi montażowych,
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność w kontakcie z klientem,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych oraz elastyczność w pracy
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Zatrudnienie (umowa zlecenie lub umowa o pracę) u polskiego pracodawcy z 25-letnim stażem na rynku,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (możliwość odbycia kursów specjalistycznych),
  • Jasną ścieżkę awansu zawodowego oraz wzrostu zarobków,
  • Narzędzia oraz materiały niezbędne do realizacji zadań służbowych,
  • Program poleceń pracowniczych,
  • Gwarantujemy przyjazną atmosferę oraz szacunek,
  • Wypłata zawsze na czas,
  • Program wdrążający pracownika w miejscu pra

  • Praca Czerwonak
  • Czerwonak - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    93 805
    16 417