Inspektora w Zakładzie Eksploatacji Sieci
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
MPWiK S.A.
10. 9. 2024

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie dokumentacji przetargowych dla potrzeb wyboru wykonawców dla prowadzonych umów,
  • przygotowywanie i kontrola realizacji umów z firmami zewnętrznymi wykonującymi usługi,
  • prowadzenie spraw związanych z konserwacją rowów melioracyjnych na terenie miasta Wrocławia,
  • prowadzenie księgowej likwidacji sieci wodociągowo – kanalizacyjnej po wykonanym zadaniu inwestycyjnym,
  • pełnienie obowiązków planisty budżetu Zakładu Eksploatacji Sieci i cykliczne zbieranie informacji o wykorzystaniu środków, przygotowanie zestawień i raportowanie,
  • obsługa wszystkich prac w systemach i programach obowiązujących w spółce,
  • inne zadania związane z eksploatacją sieci, współpraca z innymi komórkami m.in. z działem ewidencji i inspekcji (mapy),
  • dodatkowo wsparcie Zakładu Eksploatacji Sieci w sprawach organizacyjno-pracowniczych,
  • wsparcie zespołu w zakresie prowadzenia ewidencji odpadów w systemie BDO oraz wystawianie kart przekazania odpadów (KPO) dla firmy wywożącej ziemię.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: inżynieria środowiska, ochrona środowiska, inżynieria i gospodarka wodna lub pokrewne),
  • dwuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, związane z przygotowaniem dokumentacji do przetargów oraz z nadzorem prac eksploatacyjnych i awaryjnych,
  • niezbędna umiejętność czytania i rozumienia map geodezyjnych oraz dokumentacji technicznej,
  • znajomości przepisów prawa budowlanego i przepisów prawnych związanych z wykonywanymi obowiązkami,
  • otwartość na zdobywanie nowych umiejętności i podejmowania nowych zadań,
  • dobra znajomość obsługi komputera w tym MS Office,
  • umiejętności analityczne i organizacyjne,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność podejmowania decyzji,
  • prawo jazdy kat. B, gotowość do pracy w terenie.

Mile widziane

  • doświadczenie związane z pracami eksploatacyjnymi na rowach melioracyjnych.

To oferujemy

  • już pierwszego dnia poczujesz się w naszej firmie jak u siebie, ponieważ będziesz pracować z osobami, które mają podobne zainteresowania zawodowe,
  • stabilne i uczciwe warunki pracy na podstawie umowy o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku, możliwość elastycznego rozpoczynania pracy pomiędzy 7:00 a 8:00,
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia i zdobywania nowych uprawnień,
  • dofinansowanie do nauki języków obcych,
  • prywatna opieka medyczna,
  • pakiet świadczeń socjalnych w tym m. in. dopłaty do wypoczynku, możliwość korzystania z karty Multisport, sekcje sportowe oraz imprezy integracyjne, pracowniczy program emerytalny,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • lokalizacja pracy w centrum miasta, parking dla pracowników.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne

MPWiK S.A.

Dlaczego MPWiK S.A. we Wrocławiu?

Pracownicy MPWiK każdego dnia dbają o komfort życia mieszkańców Wrocławia.

Ty też możesz mieć na to wpływ – dołącz do nas!

Chcesz zdobywać nowe kwalifikacje i uprawnienia?

Lubisz poznawać nowych ludzi?

WAŻNE ! Prosimy o wpisanie na CV klauzuli o treści: Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest MPWiK S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Na Grobli 19, moich danych osobowych w celach niezbędnych do aktualnej i przyszłych rekrutacji. Mam prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed datą jej wycofania. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.
Zgodnie z art.13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 26 kwietnia 2016 (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, dalej RODO), MPWiK S.A. informuje, że:Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest MPWiK S.A. we Wrocławiu z siedzibą we Wrocławiu 50-421, ul. Na Grobli 19, zwaną dalej „Administratorem”.W sprawach ochrony Pana/Pani danych osobowych może Pan/Pani skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: mpwik@mpwik.wroc.pl lub telefonując pod numer +48 071 34 09 655 (w godzinach 8:00-15:30 od poniedziałku do piątku) lub może Pan/Pani skontaktować się za Administratorem za pośrednictwem powołanego przez niego inspektora ochrony danych, pisząc na adres abi@mpwik.wroc.pl lub telefonując pod numer +48 071 34 09 928 (w godzinach 8:00-15:30 od poniedziałku do piątku).Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z procesem rekrutacji i konsekwencją niepodania danych osobowych jest brak możliwości złożenia CV i wzięcia udziału w procesie rekrutacji.Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu:a) przeprowadzenia aktualnie prowadzonego procesu rekrutacji wynikającego z powyższego ogłoszenia na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO.b) prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych poprzez pozostawienie w bazie kandydatów na podstawienie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Podanie danych na potrzeby ich przetwarzania w zakresie przyszłych procesów rekrutacji jest całkowicie dobrowolne.c) W celu nawiązania i przebiegu procesu zatrudnienia na podstawieart. 6 ust. 1 lit. b RODOZbieranie danych w zakresie szerszym niż wynika to z przepisów Kodeksu Pracy i przetwarzanie ich w celach rekrutacyjnych będzie możliwe wyłącznie przez wyrażenie przez Pana/Panią dobrowolnej, odrębnej zgody na ich przetwarzanie, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO.Pana/Pani dane osobowe mogą być udostępnione podmiotom świadczącym usługi na rzecz Administratora: usługi IT, usługi medycyny pracy.Dane osobowe podane na potrzeby:a) bieżącego procesu rekrutacji będą przetwarzane od daty wpływu, w tym przechowywane wyłącznie przez okres prowadzenia tej rekrutacji, a następnie zostaną usunięte.b) Jeżeli Pan/Pani wyraził zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacji będą one przetwarzane, w tym przechowywane przez okres 12 miesięcy, od daty wpływu CV lub do momentu wycofania zgody. Po tym okresie zostaną usunięte.W przypadku przetwarzania Pana/Pani danych osobowych odbywających się na podstawie zgody, Administrator informuje o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, co jednak nie będzie miało wpływu na zgodność przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy abi@mpwik.wroc.pl.Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu,Przysługuje Panu/Pani prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na sposób przetwarzania Pana/Pani danych przez Administratora.

  • Praca Wrocław
  • Inspektor Wrocław
  • Pracownicy uczelni w Polsce Wrocław
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Wrocław
  • Doradca podatkowy w Polsce Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567