Inspektor zamówień publicznych
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu
31. 8. 2024

Zadania:

  • Przygotowywanie planów zamówień publicznych na nadchodzący rok budżetowy.
  • Określanie trybów udzielania zamówień zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Prowadzenie rejestru zamówień publicznych.
  • Prowadzenie postępowań administracyjnych.
  • Kontrolowanie dokumentacji przetargowej pod kątem formalnym i prawnym.
  • Aktualizowanie wewnętrznych przepisów dotyczących zamówień publicznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Znajomość ustawy o Prawie zamówień publicznych oraz podstawowych przepisów prawa cywilnego.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne.

    Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

  • Praca Wrocław
  • Inspektor Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544