Inspektor zamówień publicznych
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Praca.pl
25. 9. 2024

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie postępowania o zamówienie publiczne zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Uczestniczenie  w pracach komisji przetargowej oraz w badaniach formalno prawnych oferty
  • Sporządzanie protokołów
  • Przygotowanie pism: wezwanie, zawiadomienie
  • Przygotowywanie i publikacja ogłoszeń w BZP oraz e-Notices

Wymagania:

  • Znajomość przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych oraz przepisów wykonawczych
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość platformy e-zamówienia
  • Znajomość Pakietu MS Office

Mile widziane:

  • Umiejętność obsługi platform komercyjnych

Pracodawca oferuje:

  • Wynagrodzenie podstawowe + premie kwartalne

  • Praca Bydgoszcz
  • Inspektor Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 067
    19 687