Inspektor Wsparcia Sprzedaży
  • Sieradz
Sieradz, Sieradz, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 9. 2024

Obecnie dla naszego klienta - firmy z branży budowlanej - szukamy osób, które będą odpowiedzialne za administrację i wsparcie sprzedaży.

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, zaangażowaną i rzetelną, która chce stawiać pierwsze kroki w obszarze sprzedaży - zaaplikuj!

Oczekujemy

  • Minimum wykształcenie średnie (preferowane o profilu ekonomicznym lub budowlanym)
  • Doświadczenie w dziale wsparcia sprzedaży, obsługi klienta lub logistyki/transportu
  • Dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office (PowerPoint, Excel)
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin w tygodniu roboczym
  • Samodzielność i aktywność w działaniu oraz wysoką kulturę osobistą
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę i umiejętność pracy w zespole

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport, zniżka na produkty firmowe)
  • możliwość rozwoju zawodowego

Zadania

1. Kontrola rozliczeń zakładu:

  • Kontrola przepływu faktur i obiegu dokumentów
  • Merytoryczna weryfikacja faktur kosztowych dotyczących realizowanych usług
  • Kontrola i wyjaśnianie nieprawidłowości w procesie rozliczeń należności i zobowiązań
  • Sprawdzanie dokumentacji przygotowanej do fakturowania
  • Przygotowywanie raportów rozliczeniowych

2. Bezpośrednia oraz telefoniczna obsługa klientów

3. Pomoc organizacyjna dla wytwórni w procesach logistycznych i produkcyjnych

4. Inne prace administracyjne i biurowe zlecone przez przełożonego

  • Praca Sieradz
  • Sieradz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544