Inspektor w Biurze Zarządzania Aktywami i Pasywami
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Pekao
15. 7. 2024

1084323501

Obowiązki

  • Proponowanie działań kształtujących strukturę bilansu, przede wszystkim zabezpieczające wynik odsetkowy (NII) oraz prowadzenie i rozwijanie rachunkowości zabezpieczeń.
  • Analizowanie trendów zmian księgi bankowej w zakresie pozycji walutowej i ryzyka stopy procentowej, w tym opieką nad modelem rachunków bieżących.
  • Udział w tematach istotnych dla sektora bankowego, obecnie: reforma wskaźników referencyjnych (BMR) oraz podejście do ryzyka związanego z kredytami frankowymi.

Wymagania

  • Chęć rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności,
  • Wnikliwe spojrzenie na analizowane zagadnienia
  • Wiedzę o instrumentach finansowych służących zabezpieczaniu ryzyka stopy procentowej (takich jak IRS, CIRS, Fx Swap).
  • Umiejętności programowania (SAS/Python/inne), praktyczne doświadczenie w pracy z danymi.

Oferujemy

  • Doświadczenie lub praktyki w obszarze finansów lub zarzadzania ryzykiem.
  • Znajomość statystyki, w tym podstaw modelowania.
  • Chęć wprowadzania zmian i ulepszeń.
  • Zapraszamy również studentów ostatnich lat studiów magisterskich i absolwentów.

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Warszawa
  • Inspektor Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536