Inspektor Techniczny w Dziale Serwis Techniczny
  • Brzeg Dolny
Brzeg Dolny, Brzeg Dolny, dolnośląskie, Polska
Grupa Kapitałowa PCC
14. 8. 2024

inspektor-techniczny-w-dziale-serwis-techniczny

Obowiązki

  • montaż, serwisowanie i naprawa urządzeń klimatyzacji i wentylacji na terenie obiektów przemysłowych, biurowych, magazynowych
  • wykonywanie prac diagnostycznych urządzeń chłodniczych na instalacjach technologicznych zgodnie z harmonogramem i zleceniami

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne
  • minimum pół roku doświadczenia
  • posiadanie uprawnień elektrycznych (SEP – D i E min 1kV)
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność czytania instrukcji montażowych oraz dokumentacji technicznej, w tym schematów elektrycznych
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielność w działaniu
  • sumienność, uczciwość, dyspozycyjność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • dbałość o dobre relacje z Klientem

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • praca w największej grupie chemicznej na Dolnym Śląsku
  • możliwość doskonalenia i rozwijania swoich kompetencji w złożonym środowisku organizacyjnym
  • współpraca z profesjonalistami dzielącymi się wiedzą
  • dofinansowanie do wczasów i dodatek do świąt
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • turnieje sportowe
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego

Źródło: Pcc/Praca

  • Praca Brzeg Dolny
  • Brzeg Dolny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544