Inspektor / Surveyor
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
PETERSON POLSKA sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie kontroli ilościowo-jakościowych podczas załadunków/wyładunków ze statków
  • Wykonywanie analiz laboratoryjnych
  • Pobieranie prób zbóż, nawozów, węgla oraz innych towarów ładowanych na statki oraz inne środki transportu
  • Sporządzanie raportów z kontroli
  • Kontrola powierzchni magazynowych
  • Kontrola legalizacji i walidacji wag na terminalach przeładunkowych
  • Wyjazdy służbowe w ramach wykonywanych obowiązków
  • Dbanie o porządek stanowiska pracy, a także używanych samochodów flotowych

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie na stanowisku inspektora lub pokrewnym (warunek konieczny)
  • Gotowość do pracy zmianowej (również niedziele i święta)
  • Umiejętność podejmowania decyzji pod presją oraz logicznego myślenia
  • Znajomość angielskiego w mowie i piśmie na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu Office
  • Mile widziana znajomość norm (ISO, GAFTA, FOSFA)
  • Doświadczenie przy fumigacjach lub draft survey będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Uczciwość

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka zdrowotna Medicover
  • Pakiet Sportowy Multisport
  • Ubezpieczenie na życie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Firma oferuje pełną i kompleksową obsługę żeglugi w portach polskich i niemieckich, a także usługi przeładunkowe, transportowe i logistyczne.

Znakiem wysokiej klasy firmy jest szeroka oferta usług w zakresie działalności związanej z transportem morskim i śródlądowym.

  • Praca Gdańsk
  • Inspektor Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087