Inspektor / Starszy Specjalista w Departamencie Płatności Bezpośrednich
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
ARiMR
20. 9. 2024

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa poszukuje kandydata do pracy na stanowisku

Od Inspektora do Starszego Specjalisty w Departamencie Płatności Bezpośrednich

Stanowisko pracy ds. systemowej obsługi wniosków w zakresie przyznawania płatności w ramach systemów wsparcia bezpośredniego, płatności ONW

Miejsce pracy: Warszawa

nr ref.: ARiMR/DPB/104/24

Liczba poszukiwanych kandydatów/ wymiar etatu: 1 osoba/1 etat - umowa o pracę

Oferujemy

  • przejrzyste zasady wynagradzania,
  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w największej agencji płatniczej w Europie.

Główne obowiązki

  • przygotowywanie założeń do systemów informatycznych: eWniosekPlus, IACSplus/ZSZiK, AURE, PUE,
  • analiza dokumentacji analitycznej systemów informatycznych oraz testy tych systemów,
  • opracowywanie instrukcji, wytycznych dla pracowników BP/OR oraz rolników i doradców,
  • przygotowywanie opinii i wniosków do projektów aktów normatywnych z zakresu działań „Płatności bezpośrednie i przejściowe  wsparcie krajowe”, „Płatność dla obszarów z ograniczeniami naturalnymi lub innymi szczególnymi ograniczeniami (płatność  ONW)”,
  • przygotowywanie projektów odpowiedzi na pisma zarówno w zakresie systemów informatycznych jak i obowiązujących Procedur,
  • udział/prowadzenie szkoleń organizowanych dla pracowników BP/OR,
  • udzielanie wsparcia merytorycznego dla użytkowników systemów informatycznych w których obsługiwane są działania nadzorowane przez DPB,
  • współpraca z MRiRW,
  • przygotowywanie odpowiedzi na raporty z przeprowadzonych przez Komisję Europejską misji audytowych.

Wymagania konieczne

  • wykształcenie wyższe,
  • biegła znajomość pakietu MS Office (w tym również Excel),
  • umiejętność w programowaniu, tworzeniu i analizy reguł w zakresie systemów informatycznych,
  • ogólna znajomość przepisów prawa wspólnotowego i krajowego w zakresie Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027.

Wymagania pożądane

  • preferowany kierunek wykształcenia: informatyka, geodezja, rolnictwo, ekonomia lub pokrewne,
  • komunikatywność, samodzielność, umiejętność analitycznego myślenia, odpowiedzialność.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • kwestionariusz dla kandydata wraz z oświadczeniem dotyczącym przetwarzania danych osobowych załączony do ogłoszenia, (treść oświadczenia jest do pobrania pod ogłoszeniem na stronie ARiMR –https://www.gov.pl/web/arimr/arimrdpb10424)
  • list motywacyjny,
  • kserokopie/skany dokumentów potwierdzających wykształcenie i staż pracy.

Możliwość zatrudnienia osoby niepełnosprawnej.

Dokumenty należy składać w terminie do: 03 października 2024 r. (liczy się data wpływu do ARiMR).

listownie pod adresem:

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

ul Poleczki 33, 02-822 Warszawa

z dopiskiem: ARiMR/DPB/104/24

osobiście:

kancelaria Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa:

ul. Poleczki 33 (budynek A2 Poleczki Business Park), Warszawa

(kancelaria czynna w godz.: 730- 1530).

Dokumenty należy składać w zamkniętych kopertach

lub mailowo na adres: rekrutacja@arimr.gov.pl

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.

Oferty niekompletne, niepodpisane lub otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane.

Dokumenty aplikacyjne zgromadzone w związku z pozyskiwaniem kandydatów na wolne stanowisko pracy w ARiMR, podlegają zniszczeniu niezwłocznie po zakończeniu tego procesu.

ARiMR zastrzega sobie możliwość odstąpienia od przeprowadzonego naboru w każdym czasie i bez podania przyczyny.

Dodatkowe informacje udzielane będą pod numerem tel. 022 318 40 34.

  • Praca Warszawa
  • Inspektor Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838