Inspektor/Starszy inspektor ds. kadr
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Dom Pomocy Społecznej Leśny
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Wymagania:
- obywatelstwo polskie lub innego państwa, które dopuszcza ustawa[1,
- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
- niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;
- nieposzlakowana opinia;
- wykształcenie wyższe I lub II stopnia albo wykształcenie średnie i minimum od 3 do 5 lat stażu pracy ,
- doświadczenie zawodowe w pracy w obszarze obsługi personalnej,
- umiejętność obsługi urządzeń biurowych oraz sprawne posługiwanie się komputerem w zakresie edytora tekstów, arkusza kalkulacyjnego i Internetu.
[1 Warunki opisuje art. 11 ust. 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych.
Szczegółowe wymagania dostępne na stronie:
Warunki pracy:
Miejsce pracy: w budynku Domu przy ul. Tułowickiej 3 w Warszawie. Budynek jest wyposażony w system kontroli dostępu. Szerokość wejścia, ciągi komunikacyjne dostosowane są dla osób z niepełnosprawnościami. Winda dostosowana do wózków inwalidzkich.
Stanowisko pracy: przy komputerze, obsługa urządzeń biurowych, telefoniczna i bezpośrednia obsługa klienta. Praca związana będzie z przemieszczaniem się wewnątrz budynku przy ul. Tułowickiej 3.
Stanowisko decyzyjne i związane z odpowiedzialnością.
Oferujemy:
- umowę o pracę,
- dodatek stażowy (powyżej 5 lat- od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy),
- trzynaste wynagrodzenie,
- dofinansowanie do zakupu okularów korygujących wzrok lub szkieł kontaktowych,
- możliwość zakupu przez pracowników pakietu opieki medycznej i ubezpieczenia na życie dla nich i ich bliskich,
- możliwość korzystania z ZFŚS ( w szczególności dofinansowanie do wypoczynku pracownika, dofinansowanie działalności kulturalno-oświatowej i sportowo-rekreacyjnej, dofinansowanie do Świąt Bożego Narodzenia, możliwość wzięcia pożyczki mieszkaniowej, uzyskania wsparcia finansowego w trudnych sytuacjach),
- możliwość korzystania z Kasy Zapomogowo- Pożyczkowej.
Obowiązki:
Główne odpowiedzialności:
- prowadzenie spraw w zakresie nawiązywania, rozwiązywania i przebiegu stosunku pracy pracowników Domu Pomocy Społecznej Leśny;
- odpowiedzialność za prawidłowe i terminowe załatwianie spraw z zakresu obowiązków.
Charakterystyka pracy:
-prowadzenie akt osobowych pracowników, ewidencji czasu pracy, kontrola przestrzegania dyscypliny pracy;
-wprowadzanie i aktualizacja danych w programie kadrowo- płacowym (WAPRO Wf- Gang), Płatnik, obsługa platformy Centralnej Aplikacji Statystycznej, platformy usług elektronicznych ZUS, platformy warszawa.kontrola- zarzadcza.pl, systemu e- PFRON2, portalu sprawozdawczego GUS;
-wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu pracowników oraz druków do ZUS w części dot. zatrudnienia;
-opracowywanie projektów odpowiedzi na skargi, wnioski w zakresie spraw pracowniczych;
-znajomość zagadnień potrzebnych do realizacji zadań oraz aktów prawnych:
- o ustawa Kodeks pracy i przepisy wykonawcze,
- o ustawa o pracownikach samorządowych,
- o ustawa o związkach zawodowych,
- o ustawa o dostępie do informacji publicznej,
- o ustawa o systemie ubezpieczeń społecznych,
- o przepisy z zakresu ochrony danych osobowych i bhp.

  • Praca Warszawa
  • Inspektor Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584