Inspektor/Specjalista ds. przygotowania i rozliczeń produkcji w Zakładzie Remontowo-Budowlanym
  • Tychy
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa OSKARD
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa

 'OSKARD'

Firma z wieloletnim doświadczeniem i tradycjami na rynku  nieruchomości,

stawiająca na rozwój, jakość, nowoczesność i innowacyjność

poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie przedmiarów i obmiarów robót
  • przygotowywanie kosztorysów robót ogólnobudowlanych
  • prowadzenie dokumentacji kosztów realizowanych zadań

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie budowlane
  • doświadczenie w pracy w branży budowlanej
  • znajomość technik kosztorysowania robót oraz programów do kosztorysowania (NORMA)
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, znajomość technologii budowlanej
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność, dokładność i odpowiedzialność
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność nadawania priorytetów
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego,
  • świadczenia socjalne.

  • Praca Tychy
  • Inspektor Tychy
  • Specjalista ds. kadr i płac Tychy
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Tychy
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Tychy
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Tychy
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Tychy
  • Specjalista ds. Zakupów Tychy
  • Specjalista ds. marketingu Tychy
  • Specjalista ds. ofertowania Tychy
  • Specjalista ds. Zarządzania Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045