Inspektor/Specjalista ds. mediów społecznościowych
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ
16. 7. 2024

5. Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ w Krakowie to jeden z większych i nowocześniejszych Szpitali, posiadający specjalistyczną bazą zabiegowo-diagnostyczną. Nasze 100 lat doświadczenia w opiece nad pacjentem, najwyższe standardy świadczonych usług medycznych (potwierdzone Certyfikatem Jakości CMJ), ugruntowana pozycja na rynku, wykwalifikowana i oddana codziennej pracy kadra medyczna to gwarancja realizowanej każdego dnia misji Szpitala jaką jest otoczenie Pacjenta troskliwą opieką z zagwarantowaniem profesjonalnej opieki medycznej.
W związku z dynamicznym rozwojem naszych struktur, poszukujemy osoby na stanowisko:
Inspektor/Specjalista
ds. mediów społecznościowych w Zespole Marketingu i sprzedaży usług medycznych
Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
Prowadzenie kanałów w mediach społecznościowych: Facebook, LinkedIn, X, Instagram, YouTube.
Tworzenie tekstów, materiałów graficznych i materiałów wideo.
Analizowanie statystyk i raportowanie wyników działań.
Obsługa strony internetowej i intranetowej szpitala.
Aktywne wsparcie pozostałych zadań zespołu w obszarze marketingu i sprzedaży.
Wymagania:
Wykształcenie min. średnie i 4 lata pracy na podobnym stanowisku - preferowani kandydaci z doświadczeniem w sektorze ochrony zdrowia.
Biegła znajomość serwisów społecznościowych – portfolio mediów społecznościowych/kursy, szkolenia.
Umiejętność redagowania tekstów i projektowania spójnych materiałów graficznych.
Znajomość narzędzi i niezbędnego oprogramowania.
Samodzielność, rzetelność i dobra organizacja pracy.
Kreatywność i umiejętność pracy pod presją czasu.
Otwartość na naukę nowych narzędzi.
Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
świadczenia socjalne,
ciekawe wyzwania oraz możliwość rozwoju zawodowego.
Osoby zainteresowane proponowanym stanowiskiem prosimy o przesłanie CV lub dostarczenie do Działu Kadr i Szkolenia 5 WSzKzP SP ZOZ w Krakowie,
Wrocławska 1-3,
Budynek Komendy Szpitala (parter).
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, spełniającymi niezbędne kryteria.

  • Praca Kraków
  • Inspektor Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. reklamy Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Kraków
  • Specjalista ds. finansów Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544