Inspektor - Specjalista ds. BHP
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
PUTKA SP. Z O.O.
10. 9. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i organizacja szkoleń online i stacjonarnych;
  • Opracowywanie programów edukacyjnych oraz materiałów szkoleniowych z zakresu BHP;
  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz doradztwo w zakresie przestrzegania przepisów, zasad, procedur, instrukcji BHP;
  • Współtworzenie zasad bezpieczeństwa w całej organizacji w zakresie BHP;
  • Udział w sporządzaniu oceny i analizy ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy oraz ich aktualizacja;
  • Prowadzenie dokumentacji powypadkowej oraz udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy;
  • Przeprowadzanie audytów i kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP;
  • Prowadzenie dokumentacji BHP zgodnie z obowiązującym wewnętrznym standardem oraz obowiązującymi wymaganiami prawnymi;
  • Organizacja i realizacja pomiaru czynników szkodliwych na stanowiskach pracy;
  • Raportowanie potencjalnych zagrożeń na stanowiskach pracy, nadzór nad sprawnością urządzeń technicznych pod względem BHP i ppoż.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe lub specjalizacja w zakresie BHP;
  • Praktyczna znajomość przepisów, procedur, rozporządzeń i ustaw z zakresu prawnych norm dotyczących BHP oraz Kodeksu Pracy;
  • Swobodna obsługa pakietu MS Office;
  • Doświadczenie oraz uprawnienia do prowadzenia szkoleń (również w zakresie z zakresu PPOŻ i pierwszej pomocy);
  • Czynne prawo jazdy kat. B;
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikacji i współpracy, efektywna organizacja pracy własnej;
  • Elastyczność oraz zdolność do przystosowania się w szybko zmieniającej się organizacji;
  • Dokładność, umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków.

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe w służbie BHP;
  • Doświadczenie w zagadnieniach związanych z ochroną środowiska.

To oferujemy

  • Pracę w znanej i stabilnej firmie;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, karty multisport, wczasy firmowe, PPE i inne).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • karta Benefit
  • szkolenia

Aplikowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV

Piekarnie Cukiernie Putka to jedna z największych i najprężniej rozwijających się nowoczesnych piekarni w województwie mazowieckim. To firma rodzinna o korzeniach rzemieślniczych i 100-letniej historii. W swojej działalności łączy tradycję z nowoczesnością, aby codziennie dostarczać Klientom produkty najwyższej jakości.

Poprzez kliknięcie w przycisk aplikowania wyrażasz zgodę:„Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Putka sp. z o.o. w celu realizacji procesu rekrutacji.”W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dodatkowo prosimy w treści aplikacji lub CV umieścić klauzulę:„Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Putka sp. z o.o. w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji.”Pamiętaj, że wszystkie ww. zgody są dobrowolne i możesz je cofnąć w dowolnym momencie. Prosimy o zapoznanie się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych pod adresem https://www.putka.pl/upload/przetwarzanie_danych_putka.pdfUprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

  • Praca Warszawa
  • Inspektor Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567