Inspektor/Specjalista ds. BHP
  • Brzeg Dolny
Brzeg Dolny, Brzeg Dolny, dolnośląskie, Polska
Grupa Kapitałowa PCC
29. 5. 2024

inspektor-specjalista-ds-bhp-5

Obowiązki

  • nadzór nad bezpieczeństwem i higieną pracy oraz bezpieczeństwem pożarowym
  • weryfikowanie zgodności procedur i procesów z zakresu BHP pod kątem obowiązujących przepisów prawnych
  • opracowywanie szczegółowych instrukcji dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy na poszczególnych stanowiskach pracy
  • współpraca z jednostkami zewnętrznymi i administracji państwowej w obszarze BHP
  • tworzenie wewnętrznych procedur, instrukcji i regulaminów z zakresu BHP
  • sporządzanie raportów oraz analiz związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy
  • prowadzenie szkoleń z zakresu BHP
  • udział w ocenie ryzyka zawodowego

Wymagania

  • dobra znajomość przepisów i zasad bezpieczeństwa oraz higieny pracy
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętności analizy i syntezy danych, umiejętności organizacyjne
  • znajomości narzędzi analizy wypadków i oceny ryzyka
  • uprawnienia do prowadzenia szkoleń wstępnych
  • biegła obsługa komputera – pakiet MS Office
  • umiejętność wystąpień publicznych i przeprowadzania szkoleń
  • dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie

Oferujemy

  • interesującą, ciekawą i rozwojową pracę w dużej organizacji o zasięgu międzynarodowym
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym przedsiębiorstwie z ciekawym profilem działalności
  • przyjazną atmosferę pracy i wsparcie doświadczonych pracowników
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez zróżnicowane zadania i możliwość szkoleń
  • dofinansowanie studiów podyplomowych i szkoleń branżowych
  • pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie do karty multi sport, ZFŚS, ubezpieczenie grupowe, świadczenie świąteczne)

Źródło: Pcc/Praca

  • Praca Brzeg Dolny
  • Brzeg Dolny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914