Inspektor/Specjalista ds. BHP
  • Skórcz
Skórcz, Skórcz, Pomorskie, Polska
Grupa Kapitałowa IGLOTEX
15. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zadania na stanowisku:

  • przeprowadzanie, dokumentowanie wyników kontroli warunków pracy i opracowywanie na jej podstawie planów działań korygujących,
  • monitorowanie przestrzegania przez pracowników przepisów i zasad BHP,
  • konsultowanie i doradzanie kierownictwu w kwestiach bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • prowadzenie szkoleń w dziedzinie bhp,
  • monitorowanie respektowania wewnętrznych procedur, dokumentacji, ocen ryzyk zawodowych, instrukcji zgodnie z wymogami przepisów BHP,
  • prowadzenie postępowań powypadkowych, w tym nadzór nad realizacją wniosków i środków profilaktycznych wraz z weryfikacją skuteczności wdrożonych zaleceń
  • sporządzanie raportów, analiz stanu bezpieczeństwa, sprawozdań do GUS, ZUS,
  • udział w prowadzonych projektach i inwestycjach na rzecz poprawy poziomu dobrostanu pracowników,
  • współpraca z laboratoriami, ośrodkami szkoleniowymi, oraz zewnętrznymi organami nadzoru i kontroli (PIP, PIS, UDT),

WYMAGANIA:

Zapraszamy, jeśli:

  • wykształcenie branżowe (tytuł Technika BHP lub ukończone studia jednolite/podyplomowe na kierunku BHP )
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie o profilu produkcyjnym
  • znasz praktycznie przepisy BHP i ochrony przeciwpożarowej
  • posiadasz prawo jazdy kat.B (mile widziane)
  • masz aktualne uprawnienia Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej ( mile widziane )
  • masz nastawienie na współpracę, efektywność, odpowiedzialność, proaktywność.

OFERUJEMY:

Możemy Ci zaoferować:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zawsze na czas (podstawa+premia),
  • wsparcie w procesie adaptacji oraz przyjazną atmosferę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie będącej liderem branży FMCG,
  • możliwość skorzystania z bogatej oferty benefitów, m.in. platformy kafeteryjnej, karty MultiSport, pakietu prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie, dofinansowania do wypoczynku i in.
  • możliwość przystąpienia do PPE.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny IGLOTEX S.A. w Skórczu, ul. Leśna 2;83-220 Skórcz

  • Praca Skórcz
  • Skórcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045