INSPEKTOR/SPECJALISTA DO DZIAŁU STATYSTYKI I ...
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmińsko-mazurskie, Polska
SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie
8. 10. 2024

Szpital SK MSWiA z W-MCO w Olsztynie zatrudni pracownika na stanowisku:
INSPEKTOR / SPECJALISTA
DO DZIAŁU STATYSTYKI I RACHUNKU KOSZTÓW LECZENIA
WYMAGANIA NIEZBĘDNE ZWIĄZANE ZE STANOWISKIEM PRACY:
• wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne
• dobra znajomość pakietu MS Office oraz dobra znajomość obsługi MS Excel, w tym dodatku Power Query
WYMAGANIA PREFEROWANE:
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• doświadczenie zawodowe w jednostce sektora opieki zdrowotnej (mile widziane)
• znajomość podstaw finansowo-księgowych oraz administracyjno-prawnych
WYMAGANE UMIEJĘTNOŚCI:
• umiejętność tworzenia zestawień, raportów i analiz
• zdolność analitycznego myślenia
• obowiązkowość, rzetelność i sumienność
• bardzo dobra organizacja pracy własnej,
• umiejętność pracy w zespole,
• umiejętność pracy pod presja czasu,
GŁÓWNE ZADANIA:
• wykonywanie analiz ekonomicznych, finansowych, efektywności wykorzystania zasobów oraz innych analiz zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem,
• uczestniczenie w opracowywaniu planów finansowych, strategicznych,
• analiza kosztów funkcjonowania poszczególnych komórek organizacyjnych,
• przeprowadzanie analiz porównawczych, sporządzanie wycen procedur medycznych,
• współpraca z działem finansowo-księgowym
WARUNKI I MIEJSCE PRACY:
• stabilne zatrudnienie - DZIAŁ STATYSTYKI I RACHUNKU KOSZTÓW LECZENIA
• umowa o pracę - pełny etat
• wsparcie w poszerzaniu kompetencji zawodowych
• wynagrodzenie zasadnicze, dodatki zgodnie z Regulaminem Wynagradzania
• świadczenia z ZFŚS
PRZEWIDYWANY TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY:
• OD ZARAZ
Rekrutacja ważna do czasu wyłonienia kandydata.
Oferty należy kierować zgodnie z informacjami zamieszczonymi w ogłoszeniu.
Wybrani kandydaci zostaną poinformowani o terminie spotkania kwalifikacyjnego.
Kontakt: Dział Organizacji i Kadr tel. 89 539 84 74

  • Praca Olsztyn
  • Inspektor Olsztyn
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Olsztyn
  • Kierownik działu personalnego Olsztyn
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Olsztyn
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Olsztyn
  • Specjalista ds. kadr i płac Olsztyn
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Olsztyn
  • Specjalista SEM Olsztyn
  • Specjalista SEO Olsztyn
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190