Inspektor / Specjalista BHP
  • Bielsk Podlaski
Narew, Bielsk Podlaski, Podlaskie, Polska
Pronar
24. 7. 2024

Pronar to w 100 proc. polska firma z ponad 35-letnią historią. Obecnie jesteśmy liderem w produkcji maszyn rolniczych, komunalnych i recyklingowych. W 9 fabrykach zlokalizowanych na Podlasiu, produkujemy także koła tarczowe do maszyn wolnobieżnych, profile burtowe, elementy pneumatyki i hydrauliki, osie czy wyroby z tworzyw sztucznych. Posiadamy również sieć własnych stacji paliw i prowadzimy sprzedaż paliwa lotniczego.
Ogromnym atutem Pronaru jest własne Centrum Badawczo-Rozwojowe wyposażone w najnowocześniejszą aparaturę, z którego usług korzystają światowi giganci. Status firmy podkreślają liczne nagrody, a także własna flota samolotów i helikopterów oraz lotnisko, które znajduje się przy siedzibie w Narwi.​
ZADANIA:
* Realizacja polityki z obszaru BHP i ppoż.
* Prowadzenie szkoleń BHP, opracowywanie materiałów szkoleniowych
* Tworzenie dokumentacji, procedur, instrukcji stanowiskowych
* Udział w opracowywaniu i aktualizacji oceny ryzyka zawodowego
* Budowanie świadomości i szkolenia pracowników w zakresie BHP, ppoż. i ochrony środowiska
* Prowadzenie kontroli wewnątrzzakładowych
* Planowanie i uczestnictwo w pomiarach środowiska pracy, prowadzenie rejestru pomiarów
* Udział w pracach zespołu powypadkowego badającego przyczyny i okoliczności zaistniałych zdarzeń wypadkowych oraz przygotowywanie dokumentacji powypadkowej
* Współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie BHP i ppoż.
WYMAGANIA:
* Wykształcenie kierunkowe - średnie lub wyższe, bądź studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
* Doświadczenie w służbach BHP w branży przemysłowej
* Doświadczenie w przeprowadzaniu szkoleń wstępnych i okresowych oraz postępowań powypadkowych
* Praktyczna znajomość przepisów z obszaru bezpieczeństwa pracy
* Umiejętność obsługi komputera i praktyczna znajomość MS Office
* Prawo jazdy kat B
* Odpowiedzialność, zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy
* Praktyka w tworzeniu kultury bezpiecznej pracy i systemu bezpieczeństwa w organizacji
* Mile widziane posiadanie uprawnień Inspektora PPOŻ oraz doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z pierwszej pomocy
OFERUJEMY:
* Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę u największego podlaskiego pracodawcy
* Możliwość podnoszenia kwalifikacji (kursy i szkolenia finansowane przez firmę) i ciągłego rozwoju
* Dofinansowane wyżywienie w stołówce przyzakładowej
* Pomoc w kestii dojazdu do pracy
* Pracowniczą zniżkę na ofertę firmowej szkoły lotniczej (kurs pilota, przeloty szybowcem)
* Atrakcyjną ofertę grupowego ubezpieczenia na życie, PPK i pożyczki zakładowej

  • Praca Narew
  • Narew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544