Inspektor Sieci Kanalizacyjnej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Praca.pl
11. 6. 2024

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Twoje zadania:

  • Współpraca z zespołem, nadzór nad aktualnością danych w systemie GIS i analizą sieci kanalizacyjnej.
  • Kontrolowanie dokumentacji, zapewnianie jej zgodności z projektami.
  • Brać udział w odbiorach technicznych prac kanalizacyjnych.
  • Rejestrowanie i aktualizowanie różnych typów danych.
  • Obsługa klientów zgodnie z procedurami, w tym pielęgnacja korespondencji i udzielanie informacji.
  • Tworzenie i sprawdzanie dokumentów w różnych dziedzinach.
  • Pilnowanie danych o pracach na sieci kanalizacyjnej.
  • Planowanie inwestycji, remontów i zakupów w swoim obszarze.

Wymagania:

  • Minimum średnie wykształcenie w zakresie inżynierii sanitarnej lub ochrony środowiska, wyższe preferowane.
  • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, preferowane 3 lata.
  • Znajomość MS Office, umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
  • Preferowana znajomość GIS.
  • Umiejętności komunikacyjne, dobra organizacja pracy, dokładność.

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę.
  • Kursy i szkolenia.
  • Prywatną opiekę zdrowotną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie.
  • Benefity socjalne i sekcje sportowe.

  • Praca Warszawa
  • Inspektor Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851