Inspektor robót sanitarnych
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Spółdzielnia Mieszkaniowa Mszczonowska
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kontrola infrastruktury sanitarnej osiedla
  • nadzór robót sanitarnych prowadzonych przez wykonawców obcych (wymiana pionów wodno - kanalizacyjnych, c.o., gazowych z osprzętem, hydroforni, węzłów c.o., studni głębinowej),
  • współpraca z innymi działami Spółdzielni,
  • załatwianie indywidualnych spraw lokatorów, najemców oraz innych osób w zakresie spraw sanitarnych,
  • stanowisko wiąże się jednocześnie z pełnieniem funkcji zastępcy Kierownika Działu Technicznego

WYMAGANIA:
  • umiejętność obsługiwania programu kosztorysowego Norma,
  • umiejętność kierowania zespołem ludzi,
  • umiejętność współpracy z ludźmi,
  • sumienność i życzliwość w porozumiewaniu się z mieszkańcami osiedla,
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień sanitarnych.

OFERUJEMY:
  • dofinansowanie do wypoczynku (tzw. „wczasy pod gruszą”

  • Praca Warszawa
  • Inspektor Warszawa
  • Technik urządzeń sanitarnych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544