Inspektor procesu produkcji
  • Tczew
Tczew, Tczew , pomorskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś osobą zaangażowaną, chętną do zdobywania nowego doświadczenia - być może to ogłoszenie czeka właśnie na Twoje CV! :)

Dla naszego klienta zajmującego się produkcją elektroniki dla różnych branż poszukujemy osoby na stanowisko:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontrolę procesów produkcyjnych, aby zapewnić najwyższe standardy jakościowe.

Lokalizacja: Tczew

Opis czynności:

  • Weryfikacja jakości wyrobów w procesie produkcyjnym,
  • Obsługa niezbędnego oprogramowania,
  • Obsługa niezbędnych narzędzi i urządzeń.

Oczekujemy:

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym,
  • Wykształcenie średnie,
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną oraz rysunkami technicznymi,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Otwartość na naukę, nastawienie na rozwój,
  • Komunikatywność,
  • Mile widziane (lecz niekonieczne) podstawowa znajomość zagadnień związanych z montażem SMT.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowa o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia u klienta,
  • siłownia na terenie zakładu,
  • ubezpieczenie na życie,
  • kartę Multisport.

Brzmi jak praca dla Ciebie? Aplikuj! :)

  • Praca Tczew
  • Pracownik produkcji Tczew
  • Tczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392