Inspektor Nadzoru Robót Elektrycznych
  • Sopot
Sopot, Sopot, pomorskie, Polska
BAUHAUS sp. z o.o.
7. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • usługi w zakresie nadzoru jakości i nadzoru budowlanego dla branży elektrycznej, związane z realizacją inwestycji
  • sprawowanie nadzoru nad przebiegiem i sposobem realizacji robót elektrycznych, w rozumieniu przepisów Prawa Budowlanego
  • kontrolowanie jakości wykonanych robót
  • przeprowadzanie regularnych inspekcji terenu budowy
  • rozstrzyganie wątpliwości natury technicznej, powstałych w trakcie wykonywanych robót
  • uczestnictwo w odbiorze robót i inwestycji oraz innych czynnościach dotyczących stwierdzenia wad i usterek w robotach budowlanych
  • sprawdzanie robót budowlanych ulegających zakryciu lub zanikających, z protokolarnym odbiorem i/lub wpisem do dziennika budowy
  • uczestniczenie w czynnościach odbioru obiektu lub robót i przekazania ich do użytku
  • opiniowanie rozwiązań zamiennych do projektu wykonawczego i wszelkich projektów technicznych
  • weryfikacja dokumentacji projektowej pod kątem jej wykonalności, zgodności z przepisami, ze stanem istniejącym
  • sprawdzanie dokumentacji powykonawczej i współpracy przy jej kompletowaniu
  • wsparcie w zakresie koordynacji budowy

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności elektrycznej
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wysoko rozwinięte umiejętności związane z koordynacją i zarządzaniem robotami
  • odpowiedzialność, dokładność, sumienność, bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, o mocnej pozycji na rynku
  • możliwość udziału w realizacji najciekawszych i największych projektów w Polsce północnej

  • Praca Sopot
  • Sopot - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678