Inspektor Nadzoru Inwestorskiego
  • Zalewo
Zalewo, Zalewo, warmińsko-mazurskie, Polska
Zakład Drobiarski Lech-Drób sp. z o.o.
6. 9. 2024

Obowiązki

  • reprezentowanie Inwestora na budowie poprzez sprawowanie kontroli zgodności realizacji Inwestycji z projektem budowlanym oraz wytycznymi Inwestora, jak również decyzją o zatwierdzeniu projektu budowlanego i udzielenie pozwolenia na budowę, przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej;
  • reprezentowanie Inwestora na budowie poprzez sprawowanie kontroli zgodności realizacji Inwestycji z umową o roboty budowlane w tym weryfikacja wykonania robót zgodnie z harmonogramem obowiązującym wykonawcę;
  • sprawdzanie i odbiór robót budowlanych ulegających zakryciu lub zanikających oraz udział w czynnościach odbiorów częściowych oraz w odbiorze końcowym robót, a także udział w próbach i odbiorach technicznych;
  • niezwłoczne informowanie Inwestora w formie pisemnej lub droga e-mail o wszelkich okolicznościach mogących skutkować niewykonaniem lub nieprawidłowym wykonaniem robót budowlanych w ramach Inwestycji, w tym o zagrożeniach mogących powodować nieterminowe lub wadliwe wykonanie Inwestycji;
  • przekazywanie Inwestorowi w formie pisemnej lub drogą e-mail spostrzeżeń i uwag, które w ocenie Inspektora mogą służyć zapewnieniu prawidłowej realizacji Inwestycji luz zapobieżeniu nieprawidłowej realizacji Inwestycji przez wykonawcę robót budowlanych;
  • odpowiedzialność za sprawdzenie, czy wszystkie dokumenty są zgodne z przepisami budowlanymi, normami technicznymi oraz specyfikacjami projektowymi, w tym obowiązek upewnienie się, że wszelkie zmiany wprowadzone w trakcie realizacji inwestycji zostały uwzględnione we właściwych dokumentach;
  • obowiązek zapoznania się i koordynowania przygotowania przez Kierownika budowy wszystkich niezbędnych protokołów oraz świadectw wymaganych do odbioru budowlanego.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • uprawnienia budowlane do wykonywania samodzielnej funkcji technicznej w budownictwie w specjalności konstrukcyjno-budowlanym bez ograniczeń obejmujących kierowanie robotami budowlanymi bez ograniczeń;
  • minimum 2 lata doświadczenia w wykonywaniu czynności nadzoru inwestorskiego i/lub kierownika budowy, kierownika kontaktu;
  • bardzo dobre zdolności organizacyjne, interpersonalne i komunikacyjne;
  • prawo jazdy kat. B.

  • wszystkie dodatkowe i niezbędne informacje zostaną udzielone w siedzibie naszej firmy lub po kontakcie telefonicznym pod numerem telefonu +48 515 118 292

  • Praca Zalewo
  • Zalewo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584