Inspektor Nadzoru ds. Drogowych
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.
11. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłego i optymalnego funkcjonowania infrastruktury drogowej na terenie Portu Gdańsk.
  • Prowadzenie oraz nadzór nad procesami remontowymi i utrzymaniowymi związanymi z infrastrukturą drogową na terenach portowych.
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych związanych z utrzymaniem infrastruktury drogowej na terenie Portu Gdańsk.
  • Przeprowadzanie lub zapewnienie przeprowadzania obowiązkowych kontroli infrastruktury drogowej.
  • Prowadzenie, zgodnie z przepisami Prawa budowlanego, książek obiektów budowlanych dla nadzorowanych obiektów.
  • Realizacja przypisanych pozycji planów remontów, likwidacji, inwestycji i kosztów utrzymania infrastruktury drogowej.
  • Współpraca z organami administracji w zakresie wynikającymi z obowiązujących przepisów w tym uzyskiwanie pozwoleń i zgłoszeń na użytkowanie dla inwestycji oraz remontów realizowanych przez Dział.
  • Wsparcie innych komórek organizacyjnych i współpraca z nimi w zakresie spraw związanych z infrastrukturą drogową.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: Budownictwo, Transport.
  • Znajomość przepisów oraz wymogów formalno-prawnych związanych z działalnością inwestycyjną, remontową i utrzymaniową dróg i placów.
  • Umiejętność kosztorysowania i weryfikacji kosztorysów.
  • Umiejętność posługiwania się: MS Office, AutoCAD.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej związanej z wykonywanymi zadaniami.
  • Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność podejmowania decyzji.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

Praca jako partnerstwo:

Jesteśmy dumni z faktu, że nasi pracownicy wybierają pozostanie w naszej firmie na dłuższy czas. Średni staż pracy wynoszący 11 lat jest dowodem na to, że tworzymy środowisko, w którym nasi pracownicy czują się doceniani, rozwijają swoje umiejętności i dążą do długotrwałej kariery.

Inwestowanie w rozwój zawodowy:

W naszej firmie mocno wierzymy w ciągły rozwój naszych pracowników. Oferujemy szeroki zakres szkoleń, kursów i możliwość dofinansowania studiów podyplomowych, aby umożliwić naszym pracownikom rozwijanie swoich umiejętności i poszerzanie wiedzy w swojej dziedzinie.

Zrównoważenie między pracą a życiem prywatnym:

Zapewniamy pracownikom zdrowy balans między ich karierą a życiem prywatnym, wspierając harmonogramy pracy, aby umożliwić naszym pracownikom czerpanie satysfakcji zarówno z pracy, jak i z innych aspektów życia.

Dynamiczny port z nieograniczonym potencjałem:

Dołącz do naszej firmy, która jest dumnym właścicielem tytułu najszybciej rozwijającego się portu Europy. Rozwijamy nasze możliwości, tworząc nieograniczone perspektywy dla naszych pracowników.

  • Praca Gdańsk
  • Inspektor Gdańsk
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdańsk
  • Specjalista ds. PR Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Specjalista ds. turystyki Gdańsk
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690