Inspektor Nadzoru Ds. Budowlanych
  • Bielsko-Biala
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
BBTBS
27. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: nadzór i kontrola nad prawidłową realizacją inwestycji i remontów sprawdzanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej opracowywanej przez firmy zewnętrzne sporządzanie przedmiarów robót i kosztorysów inwestorskich, ustalanie zakresu rzeczowego robót budowlanych przeprowadzanie przeglądów budowlanych w zasobach spółki współpraca z administracjami w zakresie rozwiązywania problemów wymagających znajomości sztuki budowlanej lub prawa budowlanego przygotowywanie raportów, dokumentacji i korespondencji dotyczących powierzonego zakresu obowiązków przygotowywanie przetargów publicznych na roboty i usługi budowlane WYMAGANIA: wykształcenie wyższe o profilu budowlanym uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej min. 3 letnie doświadczenie przy realizacji inwestycji budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego aktualny wpis na listę członków okręgowej izby inżynierów budownictwa bardzo dobra znajomość prawa budowlanego wraz z rozporządzeniami wykonawczymi prawo jazdy kat. b umiejętność kosztorysowania umiejętność planowania praktyczna wiedza dot. rozwiązań technicznych, materiałów budowlanych i ich zastosowania umiejętności negocjacyjne, terminowość wykonywanych zadań OFERUJEMY: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę rozwój kwalifikacji zawodowych niezbędne narzędzia do pracy interesującą pracę w zgranym zespole w rozwijającej się firmie

  • Praca Bielsko-Biała
  • Inspektor Bielsko-Biała
  • Operator maszyn budowlanych Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. finansów Bielsko-Biała
  • Pracownik ds. administracji Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392