Inspektor nadzoru ds. budowlanych
  • Bielsko-Biala
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
BBTBS
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór i kontrola nad prawidłową realizacją inwestycji i remontów
  • sprawdzanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej opracowywanej przez firmy zewnętrzne
  • sporządzanie przedmiarów robót i kosztorysów inwestorskich, ustalanie zakresu rzeczowego robót budowlanych
  • przeprowadzanie przeglądów budowlanych w zasobach spółki
  • współpraca z administracjami w zakresie rozwiązywania problemów wymagających znajomości sztuki budowlanej lub prawa budowlanego
  • przygotowywanie raportów, dokumentacji i korespondencji dotyczących powierzonego zakresu obowiązków
  • przygotowywanie przetargów publicznych na roboty i usługi budowlane

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe o profilu budowlanym
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • min. 3 letnie doświadczenie przy realizacji inwestycji budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego
  • aktualny wpis na listę członków okręgowej izby inżynierów budownictwa
  • bardzo dobra znajomość prawa budowlanego wraz z rozporządzeniami wykonawczymi
  • prawo jazdy kat. b
  • umiejętność kosztorysowania
  • umiejętność planowania
  • praktyczna wiedza dot. rozwiązań technicznych, materiałów budowlanych i ich zastosowania
  • umiejętności negocjacyjne, terminowość wykonywanych zadań

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • rozwój kwalifikacji zawodowych
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • interesującą pracę w zgranym zespole w rozwijającej się firmie

  • Praca Bielsko-Biała
  • Inspektor Bielsko-Biała
  • Operator maszyn budowlanych Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. transportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. HR Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567