Inspektor Nadzoru Drogowego
  • Wola
śląskie, Wola, śląskie, Polska
Ayesa Polska sp z o.o.
21. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad robotami drogowymi zgodnie z warunkami FIDIC i dokumentacją kontraktową
  • Prowadzenie regularnych inspekcji na Placu Budowy
  • Kontrola postępu i jakości wykonywanych Robót zgodnie z dokumentacją projektową oraz Kontraktem
  • Bieżąca analiza sytuacji związanej z realizacją Kontraktu, identyfikowanie wszelkiego ryzyka i zagrożeń dla pomyślnego przebiegu inwestycji

Nasze wymagania

  • Wymóg konieczny: uprawnienia budowlane
  • Prawo jazdy kat B
  • Doświadczenie na stanowisku Inspektora nadzoru lub/i Kierownika robót drogowych

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
  • pozytywną atmosferę i wsparcie zespołu
  • możliwość realizowania się w doświadczonym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy

  • Praca śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836