Inspektor Nadzoru Budowlanego
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Bank Pocztowy S.A.
19. 9. 2024

Bank Pocztowy świadczy bezpieczne i proste usługi finansowe w placówkach własnej sieci, a także w Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla Klientów detalicznych, a także Klientów instytucjonalnych. Prowadzimy również działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym.

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie procesu inwestycyjnego oraz przebiegu prac remontowo-budowalnych
  • Doradztwo w wyborze lokalizacji dla nowych oddziałów
  • Uczestnictwo w przetargach
  • Kontrolowanie realizacji projektów na terenie kraju

Nasze wymagania

  • Znajomość przepisów prawa budowlanego oraz norm branżowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do pracy w delegacji

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę hybrydową w jednym z naszych biur
  • Pakiet benefitów

  • Praca Warszawa
  • Inspektor Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584