INSPEKTOR NADZORU BRANŻY DROGOWEJ
  • Opatów
Opatów, Opatów, Świętokrzyskie, Polska
Promost Consulting sp. z o.o. sp. k.
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Doświadczenie zawodowe:

- Doświadczenie przy realizacji 1 zadania obejmującego budowę lub przebudowę lub nadzór nad budową lub przebudową dróg lub ulic klasy min. GP o wartości robót co najmniej 50 mln PLN netto, na stanowisku/stanowiskach: Kierownika Budowy lub Kierownika Robót Drogowych lub Inspektora Nadzoru specjalności inżynieryjnej drogowej.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe inżynierskie
  • uprawnienia budowlane
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • łatwość nawiązywania kontaktu i współpracy
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • samodzielność w działaniu
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
  • pracę w firmie z ponad 25-letnim doświadczeniem
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego
  • dofinasowanie do karty sportowej
  • integracje firmowe

  • Praca Opatów
  • Opatów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570