Inspektor Jakości (produkcja elektryczna)
  • Gościcino
pomorskie, Gościcino, Pomorskie, Polska
Promeco Sp. z o.o.
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie inspekcji wejściowej komponentów elektrycznych
  • Nadzorowanie statusu jakościowego wyrobów w czasie produkcji
  • Udział w procesach jakościowych (m.in. analiza przyczyn powstawania błędów, akcje korygujące i zapobiegawcze, ciągłe doskonalenie)
  • Prowadzenie komunikacji wewnętrznej dotyczącej problemów jakościowych (w tym błędy w dokumentacji, zapytania techniczne)
  • Analiza nowych rewizji do bieżących projektów
  • Przygotowanie produktów do wykonania pomiarów
  • Wykonywanie inspekcji elektrycznych
  • Planowanie i przeprowadzanie testów funkcjonalnych w porozumieniu z klientem
  • Końcowa kontrola jakości produktu, zgodnie z obowiązującymi wymaganiami (normy, procedury, instrukcje)
  • Tworzenie i archiwizacja dokumentacji pomiarowych
  • Prowadzenie statystyk jakościowych
  • Wykonywanie pomiarów okresowych dla elektronarzędzi, zaciskarek, maszyn i oświetlenia

WYMAGANIA:

• Uprawnienia SEP grupa G1 do 1kV w zakresie eksploatacji (E) i dozoru (D) uprawniające do wykonywania pomiarów

• Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, mile widziane w branży produkcji maszyn przemysłowych

• Doświadczenie w wykonywaniu pomiarów i inspekcji elektrycznych

• Umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej

• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

• Samodzielność, odpowiedzialność, dokładność, zorientowanie na detale

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w sektorach morskim, energetycznym, kolejowym i maszyn przemysłowych
  • Środowisko współpracy: wspieramy kulturę, która sprzyja współpracy, pracy zespołowej i otwartej komunikacji. Twoje sugestie i pomysły będą docenione
  • Równowaga między pracą a życiem prywatnym: Rozumiemy znaczenie utrzymania zdrowej równowagi między pracą a życiem prywatnym. Nasze elastyczne formy pracy umożliwiają efektywne zarządzanie zobowiązaniami zawodowymi i osobistymi
  • Kultura inkluzji: Przyjmujemy różnorodność i dążymy do stworzenia środowiska pracy, w którym każdy czuje się ceniony i szanowany. Cieszymy się z indywidualnych różnic i promujemy równość szans dla wszystkich
  • Dobrostan: Twój dobrostan ma dla nas znaczenie. Promujemy zdrowe i pozytywne środowisko pracy
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacyjnych
  • Udział w tworzeniu standardów wewnątrz organizacji
  • Możliwość rozwijania umiejętności języka technicznego
  • Pakiet benefitów

  • Praca pomorskie
  • Pracownik produkcji Jabłonowo Pomorskie
  • Pracownik produkcji Kowalewo Pomorskie
  • Pracownik produkcji Drawsko Pomorskie
  • Pracownik produkcji kujawsko-pomorskie
  • Pracownik produkcji pomorskie
  • Pracownik produkcji Mikołajki Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584