Inspektor / inspektorka ds. BHP (0,25 etatu) - LEROY MERLIN - Kutno
  • Kutno
Kutno, Kutno, Łódzkie, Polska
Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • przestrzeganie i zapewnienie zgodności obowiązujących w sklepie instrukcji, procedur, zaświadczeń z obowiązującymi przepisami dot. bezpieczeństwa i higieny pracy;

  • zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy pracowników sklepu;

  • prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych bhp;

  • współpracę z instytucjami zewnętrznymi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy;

  • współpraca z kierownikami zasobów ludzkich w zakresie prowadzenia dokumentacji BHP.

WYMAGANIA:

Kogo szukamy?

  • jesteś osobą odpowiedzialną i dobrze zorganizowaną;

  • zależy Ci na bezpieczeństwie najbliższego otoczenia;

  • posiadasz wymagane prawem wykształcenie do pełnienia zawodu;

  • uśmiech to Twój klucz do budowania relacji;

  • jesteś nastawiony na działanie, szukasz coraz lepszych rozwiązań.

OFERUJEMY:

Co zyskasz dołączając do Ekipy?

  • stałe zatrudnienie (umowa o pracę 0,25 etatu) i terminowe wynagrodzenia;

  • udział w wypracowanym zysku firmy, premie uzależnione od wyników sklepu;

  • priorytetowe podejście do bezpieczeństwa pracowników oraz klientów;

  • profesjonalne wdrożenie do pracy, szkolenia;

  • możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów;

  • realny wpływ na układanie grafiku;

  • dobrą atmosferę;

  • świadczenia pozapłacowe (ubezpieczenie na życie, Fundusz Świadczeń Socjalnych, opieka medyczna, karta benefit, smartfon).

  • Praca Kutno
  • Kutno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315