Inspektor / Główny Specjalista w Departamencie Bezpieczeństwa
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
ARiMR
7. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

od Inspektora do Głównego Specjalisty w Departamencie Bezpieczeństwa

Stanowisko pracy ds. polityki bezpieczeństwa i analizy ryzyka bezpieczeństwa informacji

Miejsce pracy: Warszawa

nr ref.: ARiMR/DB/110/24

Liczba poszukiwanych kandydatów/ wymiar etatu: 1 osoba/ 0,8 etatu - umowa o pracę na czas określony w celu zastępstwa pracownika

Oferujemy:

  • przejrzyste zasady wynagradzania,
  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w największej agencji płatniczej w Europie.

Główne obowiązki:

  • monitorowanie i dokonywanie przeglądów przestrzegania polityki bezpieczeństwa informacji,
  • analiza sytuacji, okoliczności i przyczyn, które doprowadziły do naruszenia bezpieczeństwa informacji oraz przygotowywanie procedur naprawczych w zakresie poprawy bezpieczeństwa informacji,
  • realizacja zadań kontrolnych wynikających z normy ISO/IEC 27001,
  • identyfikacja i analiza ryzyk występujących w relacjach wewnętrznych oraz umowach zewnętrznych,
  • pełnienie roli Inspektora Bezpieczeństwa Informacji,
  • opiniowanie porozumień, umów i innych aktów prawnych pod kątem zgodności z polityką bezpieczeństwa informacji,
  • opracowywanie i aktualizacja polityk tematycznych i procedur systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji,
  • prowadzenie szkoleń z zakresu analizy ryzyka bezpieczeństwa informacji w ARiMR,
  • monitorowanie przestrzegania zasad przetwarzania informacji wrażliwych. W tym danych osobowych.

 Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe,
  • udokumentowany co najmniej trzyletni staż pracy na stanowiskach związanych z bezpieczeństwem informacji,
  • znajomość norm ISO/IEC 27001 oraz ISO/IEC 27002,
  • znajomość przepisów z zakresu ochrony danych osobowych,
  • zawansowana znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji i publikacji tematycznych.

Wymagania pożądane:

  • posiadanie certyfikatu audytora wiodącego ISO/IEC 27001,
  • doświadczenie zawodowe związane z wdrożeniem i utrzymywaniem Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w zgodności z normą ISO/IEC 27001,
  • znajomość zagadnień z zakresu cyberbezpieczeństwa,
  • praca na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • zdolności analityczne.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • kwestionariusz dla kandydata wraz z oświadczeniem dotyczącym przetwarzania danych osobowych załączony do ogłoszenia (treść oświadczenia jest do pobrania pod ogłoszeniem na stronie ARiMR- https://www.gov.pl/web/arimr/arimrdb11024),
  • list motywacyjny,
  • kserokopie/skany dokumentów potwierdzających wykształcenie i staż pracy.

Możliwość zatrudnienia osoby niepełnosprawnej

Dokumenty należy składać w terminie do: 17 października 2024 r. (liczy się data wpływu do ARiMR)

listownie pod adresem:

ul Poleczki 33, 02-822 Warszawa

z dopiskiem: ARiMR/DB/110/24

osobiście:

Kancelaria Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa:

ul. Poleczki 33 (budynek A2 Poleczki Business Park), Warszawa

(kancelaria czynna w godz.: 730- 1530)

Dokumenty należy składać w zamkniętych kopertach

z dopiskiem: ARiMR/DB/110/24

lub mailowo na adres: rekrutacja@arimr.gov.pl

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych

w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.

W związku z ustawą z dnia 14 czerwca 2024 r. o ochronie sygnalistów (Dz. U. z 2024 poz. 928) w Agencji Restrukturyzacji

i Modernizacji Rolnictwa obowiązuje Procedura zgłoszeń wewnętrznych, z którą zapoznać się można pod adresem:

Oferty niekompletne, niepodpisane lub otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane.

Dokumenty aplikacyjne zgromadzone w związku z pozyskiwaniem kandydatów na wolne stanowisko pracy w ARiMR, podlegają zniszczeniu niezwłocznie po zakończeniu tego procesu.

ARiMR zastrzega sobie możliwość odstąpienia od przeprowadzonego naboru w każdym czasie i bez podania przyczyny.

Dodatkowe informacje udzielane będą pod numerem tel. 022 318 40 34

  • Praca Warszawa
  • Inspektor Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713