Inspektor / Główny Specjalista w Departamencie Baz Referencyjnych i Kontroli Terenowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
11. 6. 2024

poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Stanowisko pracy ds. audytów i kontroli 2

Liczba poszukiwanych kandydatów/ wymiar etatu: 1 osoba/ 1 etat - umowa o pracę

Oferujemy:

  • Przejrzyste zasady wynagradzania,
  • Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Pracę w największej agencji płatniczej w Europie.

Główne obowiązki:

  • Obsługa procesu przygotowania danych, zbiorczych informacji, raportów i  dokumentów planistycznych dla Komisji Europejskiej, Europejskiego Trybunału Obrachunkowego, Ministerstwa Finansów i innych podmiotów.
  • Koordynacja zadań związanych z realizacją przez Ministerstwo Finansów/Krajową Administrację Skarbową czynności audytowych w zakresie certyfikacji rachunków EFRG i EFRROW w danym roku finansowym.
  • Prowadzenie monitoringu wdrażania rekomendacji/zaleceń wynikających z misji audytowych oraz raportów kontrolnych monitorujących stan realizacji zaleceń.
  • Udział w przygotowaniu rocznych planów, okresowych przeglądów realizacji założonych celów oraz ryzyk w ramach działalności departamentu.
  • Udział w opracowywaniu sprawozdawczości z działania departamentu w zakresie powierzonych zadań.
  • Przegląd praw dostępu do zbioru danych dotyczących kontroli na miejscu.
  • Współpraca z pozostałymi komórkami ARiMR, zewnętrznymi jednostkami audytowymi i kontrolnymi w celu optymalizacji procesów kontrolnych;
  •  Opiniowanie aktów prawnych (wewnętrznych i zewnętrznych), tworzenie propozycji rozwiązań legislacyjnych.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe preferowane administracja, ekonomiczne, rolnictwo, zarządzanie lub pokrewne;
  • doświadczenie w realizacji zadań o podobnym zakresie;
  • znajomość zadań realizowanych przez ARiMR;
  • samodzielność, kreatywność, zaangażowanie i inicjatywa, odpowiedzialność, sumienność, umiejętność logicznego myślenia i argumentowania;
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • znajomość pakietu MS Office (World, Power Point).

Wymagania pożądane:

  • znajomość problematyki w zakresie obsługi funduszy UE dla rolnictwa,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1,
  • prawo jazdy kat. B.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • Kwestionariusz dla kandydata wraz z oświadczeniem dotyczącym przetwarzania danych osobowych załączony do ogłoszenia (Treść oświadczenia jest do pobrania na dole ogłoszenia)
  • List motywacyjny
  • Kserokopie/skany dokumentów potwierdzających wykształcenie.

Możliwość zatrudnienia osoby niepełnosprawnej.

  • Praca Warszawa
  • Inspektor Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696