Inspektor
  • Warszawa, Wola
Inspektor
mazowieckie, Warszawa, Wola, mazowieckie, Polska
Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie
24. 5. 2024

Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Nazwa komórki organizacyjnej: Wydział Postępowań Administracyjnych EFS

Liczba stanowisk:  1

Wymiar etatu:  1/1

Główne obowiązki wykonywane na stanowisku:

  • prowadzenie postępowań administracyjnych i przygotowanie projektów decyzji ws.: zwrotu nieprawidłowo wykorzystanej dotacji, udzielania ulg w spłacie należności, ustalenia odpowiedzialności solidarnej osób trzecich za zobowiązania beneficjenta,
  • dokonywanie zgłoszeń do Rejestru podmiotów wykluczonych z możliwości otrzymania środków przeznaczonych na realizację programów finansowych z udziałem środków europejskich,
  • sporządzanie tytułów wykonawczych i przekazywanie ich do egzekucji,
  • bieżący monitoring wykonania wydanych decyzji,
  • współdziałanie z organami zewnętrznymi w sprawach dotyczących prowadzonych postępowań administracyjnych oraz egzekucyjnych,
  • współpraca z komórkami organizacyjnymi Urzędu w zakresie wykonywania bieżących zadań,
  • śledzenie zmian proceduralnych i legislacyjnych.

Wymagane wykształcenie i staż pracy:

wykształcenie średnie i co najmniej 5 lat stażu pracy albo wykształcenie wyższe i co najmniej 3 lata stażu pracy.

Wymagania niezbędne:

  • umiejętność analitycznego myślenia i formułowania wniosków,
  • umiejętność interpretacji przepisów prawa,
  • umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu MS Office.

Wymagania dodatkowe:

  • wykształcenie w zakresie administracji publicznej, prawa, finansów lub ekonomii,
  • doświadczenie w administracji publicznej w zakresie projektów współfinansowanych z funduszy europejskich,
  • doświadczenie w prowadzeniu postępowań administracyjnych lub inne doświadczenie procesowe,
  • umiejętność samodzielnego działania, planowania pracy,
  • umiejętność pracy indywidualnej.

Warunki pracy na danym stanowisku:

  • praca w pełnym wymiarze: 40 godz. tygodniowo, 8 godz. dziennie,
  • stabilne warunki zatrudnienia  w ramach umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i  osobistego poprzez udział w szkoleniach, kursach językowych lub studiach podyplomowych,
  • dofinansowanie do wypoczynku,
  • dofinansowanie do zakupu okularów,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • List motywacyjny;
  • Kwestionariusz osoby ubiegającej się o zatrudnienie;
  • Oświadczenie do naboru;
  • Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;
  • Kserokopie dokumentów potwierdzających zatrudnienie (świadectwa pracy);
  • Kserokopie dokumentów potwierdzających wymagania kwalifikacyjne;
  • Adres e-mail lub numer telefonu (w przypadku braku adresu e-mail), który jest niezbędny, by poinformować o spełnieniu wymagań formalnych i terminie postępowania kwalifikacyjnego.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851