Inspektor ds. zamówień publicznych
  • Świerklaniec
Świerklaniec, Świerklaniec, śląskie, Polska
Przedsiębiorstwo Komunikacji Metropolitalnej Sp. z o.o.
11. 4. 2024

Informacje podstawoweMiejsce pracy: Parkowa 3, 42-622 Świerklaniec, powiat: tarnogórski, woj: śląskieRodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbnyWymiar etatu: 1Zmianowość: jedna zmianaLiczba godzin w tygodniu: 40Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLNWymagania:- wykształcenie min. średnie,- doświadczenie zawodowe - min. 1 rok w obszarze zamówień publicznych,- znajomość ustawy: Prawo Zamówień Publicznych oraz aktów wykonawczych do ustawy, w tym umiejętność interpretacji i stosowania w praktyce przepisów z zakresu zamówień publicznych,- umiejętność weryfikacji dokumentacji przetargowej, zdolność analitycznego myślenia i logicznego wnioskowania oraz jasnego precyzowania wniosków i opinii,- skrupulatność w sporządzaniu dokumentacji,- biegła obsługa komputera,- niekaralność,- pełna zdolność czynności prawnychZakres obowiązków:- kompleksowe przygotowywanie i prowadzenie postępowań o udzielenie zamówień publicznych zgodnie z wymaganiami ustawy PZP oraz wewnętrznego regulaminu,- sporządzanie projektów umów i przygotowywanie dokumentacji przetargowych,- udział w pracach komisji przetargowych,- przygotowywanie i zamieszczanie ogłoszeń w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej,- ocena formalna składanych ofert,- współpraca z komórkami organizacyjnymi odpowiedzialnymi merytorycznie za dane zamówienie.PracodawcaNazwa: PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI METROPOLITALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAdres: Parkowa 3, 42-622 Świerklaniec, powiat: tarnogórski, woj: śląskieNazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich GórachSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy, przez adres meilowyJęzyk aplikacji: polskiWymagane dokumenty: CV

Obowiązki

Wymagania

Oferujemy

  • Praca Świerklaniec
  • Świerklaniec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190