Inspektor ds. zamówień i prawnych
  • Płock
Płock, Płock, mazowieckie, Polska
Wodociągi Płockie Sp. z o.o.
14. 10. 2024

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie CV wraz z podpisaną klauzulą informacyjną (klauzula dostępna na stronie www.wodociagi.pl w zakładce Działalność/Kapitał ludzki/Informacje dla kandydatów do pracy) podczas akcji "aplikuj" na serwisie GoWork.pl ewentualnie do siedziby Spółki „Wodociągi Płockie” Sp. z o.o. lub przesłanie na adres e-mail Spółki.

Obowiązki

  • prowadzenie spraw związanych z zamówieniami publicznymi zgodnie z obowiązującymi przepisami, tj. ustawą Prawo zamówień publicznych, aktami wykonawczymi do ustawy, wewnętrznymi uregulowaniami,
  • przygotowywanie i prowadzenie postępowań,
  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji, prowadzenie korespondencji związanej z zamówieniami publicznymi,
  • udział w planowaniu zamówień publicznych,
  • współpraca przy przygotowywaniu opisów przedmiotów zamówień,
  • monitorowanie wykonywania zawartych umów o udzielenie zamówień publicznych,
  • reprezentowanie i dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług.

Wymagania

  • udokumentowane - minimum roczne doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu postępowań o udzielenie zamówień publicznych,
  • wykształcenie wyższe min. I stopnia,
  • umiejętność efektywnej komunikacji - wysoka kultura osobista,
  • umiejętności pracy w zespole, sumienność, terminowość, odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu prawa zamówień publicznych,
  • umiejętność dobrej organizacji,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office.
  • mile widziane: znajomość ustawy prawo budowlane
  • mile widziane: studia podyplomowe w zakresie zamówień publicznych.

Oferujemy

  • stabilne warunki pracy w ramach umowy o pracę w firmie ze 130-letnią tradycją;
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego;
  • nowoczesne narzędzia pracy;
  • motywacyjne premie i nagrody wynikające z systemu ocen pracowniczych;
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych ubezpieczeń grupowych – na życie i zdrowotne;
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wczasów pod gruszą, niskooprocentowane pożyczki, itp.);
  • kursy zawodowe i szkolenia specjalistyczne.

  • Telefon kontaktowy: 24 364 42 12
  • Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie CV wraz z podpisaną klauzulą informacyjną (klauzula dostępna na stronie www.wodociagi.pl w zakładce Działalność/Kapitał ludzki/Informacje dla kandydatów do pracy) podczas akcji "aplikuj" na serwisie GoWork.pl ewentualnie do siedziby Spółki „Wodociągi Płockie” Sp. z o.o. lub przesłanie na adres e-mail Spółki

  • Praca Płock
  • Inspektor Płock
  • Specjalista ds. kadr i płac Płock
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Płock
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Płock
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Płock
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Płock
  • Specjalista ds. Sprzedaży Płock
  • Specjalista ds. Zakupów Płock
  • Specjalista ds. marketingu Płock
  • Specjalista ds. ofertowania Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849