Inspektor ds. Telekomunikacyjnych
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.
9. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego zgodnie z: Prawem budowlanym nad robotami branży telekomunikacyjnej oraz ze standardami budowy infrastruktury telekomunikacyjnej obowiązującymi w ZMPG SA, w tym kontrola rozliczeń budowy – obmiarowa, rzeczowa.
  • Opiniowanie zmian oraz kosztorysów dla robót dodatkowych, zamiennych, zaniechanych, zmiany technologii lub materiałów.
  • Weryfikacja i akceptacja wniosków wykonawcy, w szczególności Wniosków Materiałowych, PZJ-ty.
  • Udział w Radach Budowy, Radach Koordynacyjnych i spotkaniach technicznych.
  • Udział w Komisjach odbiorowych oraz w rozliczeniu końcowym inwestycji.
  • Sprawdzenie kompletności i poprawności dokumentacji powykonawczej pod względem merytorycznym w branży telekomunikacyjnej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Posiadanie uprawnień budowlanych do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie jako inspektor nadzoru inwestorskiego w branży telekomunikacyjnej.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność podejmowania decyzji.

To oferujemy

Praca jako partnerstwo:

Jesteśmy dumni z faktu, że nasi pracownicy wybierają pozostanie w naszej firmie na dłuższy czas. Średni staż pracy wynoszący 11 lat jest dowodem na to, że tworzymy środowisko, w którym nasi pracownicy czują się doceniani, rozwijają swoje umiejętności i dążą do długotrwałej kariery.

Inwestowanie w rozwój zawodowy:

W naszej firmie mocno wierzymy w ciągły rozwój naszych pracowników. Oferujemy szeroki zakres szkoleń, kursów i możliwość dofinansowania studiów podyplomowych, aby umożliwić naszym pracownikom rozwijanie swoich umiejętności i poszerzanie wiedzy w swojej dziedzinie.

Zrównoważenie między pracą a życiem prywatnym:

Zapewniamy pracownikom zdrowy balans między ich karierą a życiem prywatnym, wspierając harmonogramy pracy, aby umożliwić naszym pracownikom czerpanie satysfakcji zarówno z pracy, jak i z innych aspektów życia.

Dynamiczny port z nieograniczonym potencjałem:

Dołącz do naszej firmy, która jest dumnym właścicielem tytułu najszybciej rozwijającego się portu Europy. Rozwijamy nasze możliwości, tworząc nieograniczone perspektywy dla naszych pracowników.

  • Praca Gdańsk
  • Inspektor Gdańsk
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdańsk
  • Specjalista ds. PR Gdańsk
  • Specjalista ds. finansów Gdańsk
  • Pracownik ds. administracji Gdańsk
  • Specjalista ds. reklamy Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238