Inspektor ds. systemów i instalacji wodnokanalizacyjnych, grzewczych i wentylacyjnych​
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
4. 10. 2024

Jesteśmy zarządcą krajowej infrastruktury kolejowej i jedną z największych polskich firm, łączącą tradycję z nowoczesnymi technologiami. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, prowadzimy ruch pociągów oraz tworzymy rozkłady jazdy. Budujemy, modernizujemy i utrzymujemy całą infrastrukturę kolejową. Wszystko z szacunkiem dla natury!

Zakład Linii Kolejowych poszukuje osób na stanowisko:
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • sprawdzanie stanu technicznego elementów infrastruktury,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej w zakresie kontrolowanych elementów infrastruktury oraz sprawdzanie i opiniowanie innych dokumentów technicznych dotyczących elementów infrastruktury kolejowej,
  • współudział w komisjach odbiorczych po naprawach, inwestycjach i modernizacjach,
  • dokonywanie odbioru prac utrzymaniowych wykonywanych przy eksploatowanej infrastrukturze,
  • sprawdzanie i opiniowanie dokumentacji technicznej, udział w ZOPI w zakresie zadań wykonywanych przez Zakład oraz CRI,
  • wykonywanie kosztorysów i opisów technicznych do prac utrzymaniowych i remontowych wykonywanych na zlecenie Zakładu,
  • nadzór nad harmonogramem czasu pracy, urlopów wypoczynkowych i innych nieobecności w celu rozliczenia czasu pracy.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe techniczne w specjalności,
  • 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średnio zaawansowanym,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • efektywność.

Oferujemy wynagrodzenie w przedziale 12 000 - 12 500 zł brutto

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę
  • Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą
  • Opieka medyczna
  • Pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Karta Multisport

  • Praca Warszawa
  • Inspektor Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388