Inspektor ds. Prewencji Pożarowej
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmian-Masurian Voivodeship, Polska
Michelin Sp. z o.o.
30. 9. 2024

Miejsce pracy: Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • analizowanie ryzyka pożarowego
  • opracowywanie metod realizacji prac niebezpiecznych pod względem pożarowym
  • analizowanie i opiniowanie dokumentacji z zakresu ochrony przeciwpożarowej (IBP, DZPW, PZA, WPOR, RoB itp.)
  • kontrolowanie realizacja wymagań ochrony przeciwpożarowej
  • prowadzenie szkoleń z zakresu ochrony przeciwpożarowej w tym SEVESO i ATEX
  • branie udziału w akcjach ratowniczo-gaśniczych na terenie zakładu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z inżynierii bezpieczeństwa pożarowego
  • uprawnienia do wykonywania zawodu strażaka jednostki ochrony przeciwpożarowej lub aktywne członkostwo w OSP
  • prawo jazdy kategorii B oraz C
  • doświadczenie w ochronie przeciwpożarowej o
  • uprawnienia ratownika kwalifikowanej pierwszej pomocy (KPP)
  • znasz regulacje prawne z zakresu ochrony przeciwpożarowej, oraz regulacje zakresu ochrony przeciw pożarowej

To oferujemy

  • gwarantujemy stabilność
  • pracę w systemie 1- zmianowym
  • umożliwiamy rozwój zawodowy
  • Oferujemy bogaty pakiet świadczeń socjalnych: m.in.: premie, dodatki i nagrody, wczasy pod gruszą, ubezpieczenia, prywatną opiekę medyczną, pracowniczy program emerytalny, program wsparcia pracowników, dofinansowanie obiadów, świadczenia świąteczne, nieoprocentowane pożyczki, opony z rabatem Family & Friends, rabaty w sklepach, karta Multisport, szkolenia, akcjonariat pracowniczy i wiele innych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • program emerytalny
  • dofinansowanie obiadów
  • program testowania opon
  • pożyczki mieszkaniowe
  • świadczenia dla dzieci
  • rabaty w sklepach
  • rabaty w punktach usługowych
  • rabaty w placówkach kulturalnych

  • Praca Olsztyn
  • Inspektor Olsztyn
  • Specjalista ds. finansów Olsztyn
  • Pracownik ds. administracji Olsztyn
  • Specjalista ds. reklamy Olsztyn
  • Specjalista ds. transportu Olsztyn
  • Specjalista ds. HR Olsztyn
  • Specjalista ds. turystyki Olsztyn
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Olsztyn
  • Specjalista ds. telekomunikacji Olsztyn
  • Specjalista ds. PR Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 518
    20 132