Inspektor ds. Ochrony Fizycznej
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Solid Security Sp. z o.o.
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:

  • Organizowanie pracy oraz wsparcie podległych pracowników w realizacji zadań ochrony na terenie chronionych obiektów
  • Realizowanie założeń wynikających z instrukcji ochrony oraz systemu bezpieczeństwa
  • Tworzenie grafików, rozliczanie czasu pracy podległych pracowników
  • Szkolenie i wprowadzanie nowych pracowników
  • Utrzymywanie kontaktu z Kontrahentem oraz odpowiedzialność za wysoką jakość świadczonej usługi

Wymagania:

  • Umiejętność organizacji i koordynacji pracy podległego zespołu
  • Samodzielność, operatywność, dynamizm w działaniu
  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)

Oferujemy:

  • Prace w renomowanej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ubezpieczenie NNW
  • Umowę o pracę/zlecenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Zniżki na usługi oraz produkty firmy
  • Wsparcie w zdobyciu uprawnień kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej
  • Wynagrodzenie 4500zł netto

  • Praca Wrocław
  • Inspektor Wrocław
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Wrocław
  • Specjalista ds. ochrony danych Wrocław
  • Pracownik ochrony Wrocław
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Wrocław
  • Technik ochrony środowiska Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696