Inspektor ds. BHP
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
Demant
16. 9. 2024

Demant w Polsce funkcjonuje od 2007 roku. Początkowo firma działała pod nazwą Oticon Polska Production i wytwarzała aparaty słuchowe w zakładzie produkcyjnym w Mierzynie. Od tego czasu firma rozwinęła nie tylko produkcję zaawansowanych technologicznie aparatów słuchowych i urządzeń diagnostycznych, ale także usługi IT, HR, rozwoju oprogramowania, zapewnienia jakości, finansów i logistyki. Ze względu na dynamiczny rozwój oraz kompetentną kadrę, w 2015 roku zdecydowano o utworzeniu nowej organizacji, która rozpoczęła świadczenie wspólnych usług dla firm należących do światowej grupy William Demant. Obecnie zatrudniamy ponad 2 700 osób, które są odpowiedzialne m.in. za wdrażanie nowych produktów oraz wytwarzanie aparatów słuchowych i sprzętu diagnostycznego, prowadzenie centrum dystrybucji z najnowocześniejszym magazynem wysokiego składowania, obsługę finansową, zapewnienie jakości i wymagań prawnych oraz wsparcie firm grupy Demant w obszarze IT. W ramach międzynarodowego zespołu Badań i Rozwoju (R&D), polscy i duńscy specjaliści tworzą oprogramowanie dla technologii stosowanych w najnowocześniejszych aparatach słuchowych oraz sprzęcie diagnostycznym.

Pracując z nami otrzymasz:

  • możliwość poznania systemu pracy w dużej globalnej firmie;
  • stabilne zatrudnienie oparte na umowę o pracę na pełen etat;
  • możliwość kursów i doskonalenia języka angielskiego w naszym międzynarodowym środowisku;
  • świadczenia socjalne (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa);
  • fantastyczny, otwarty zespół, który wprowadzi Cię w zagadnienie BHP związane z naszą firmą.

Jakie zadania czekają na Ciebie?

Główne zadania i obowiązki na stanowisku pracy wynikają wprost z Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy Dz.U.1997.109.704.

  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania zasad i przepisów BHP;
  • Przeprowadzanie pomiarów środowiska pracy i udział w analizie ryzyka zawodowego;
  • Dostosowywanie wewnętrznych przepisów BHP do zmieniających się uregulowań prawnych;
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych z zakresu BHP;
  • Prowadzenie dokumentacji BHP zgodnie z wymaganiami prawnymi;
  • Sporządzanie dokumentacji powypadkowej;
  • Pomoc w doborze środków ochrony indywidualnej do poszczególnych zagrożeń;
  • Wsparcie merytoryczne dla pracowników i kadry zarządzającej w zakresie BHP.

Idealnie jeśli:

  • posiadasz wykształcenie kierunkowe w zakresie BHP, gotowość do poszerzania wiedzy i dalszego rozwoju;
  • masz minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane w firmie produkcyjnej;
  • posiadasz bardzo dobrą znajomość przepisów i zasad bezpieczeństwa oraz higieny pracy;
  • wykazujesz zaangażowanie w pełnione obowiązki;
  • znajomość języka angielskiego- mile widziane
  • potrafisz w codziennej pracy posługiwać się programami MS Office (Word, Excel, Power Point).

  • Praca Szczecin
  • Inspektor Szczecin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Szczecin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Szczecin
  • Specjalista ds. Zakupów Szczecin
  • Specjalista ds. marketingu Szczecin
  • Specjalista ds. ofertowania Szczecin
  • Specjalista ds. Zarządzania Szczecin
  • Specjalista ds. Eksportu Szczecin
  • Specjalista ds. transportu Szczecin
  • Specjalista ds. HR Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567