Inspektor ds. BHP
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Vinci Construction Usługi Wsparcia Sp. z o.o.
28. 9. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji związanej z BHP,
  • udział w tworzeniu wewnętrznych standardów z zakresu BHP,
  • przygotowanie raportów, analiz i sprawozdań z zakresu BHP,
  • wsparcie koordynacji i realizacji projektów wewnątrzfirmowych,
  • aktualizacja i monitorowanie procedur BHP zgodnie z przepisami prawa oraz wewnętrznymi standardami firmy
  • prowadzenie dokumentacji związanej z BHP (instrukcje, protokoły, raporty z kontroli i audytów, oceny ryzyka).
  • prowadzenie szkoleń wstępnych z dziedziny BHP

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu BHP,
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku w firmach produkcyjnych lub budowlanych,
  • bardzo dobra znajomość przepisów, zasad oraz najlepszych praktyk w dziedzinie BHP,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku, a także współpracy w rozproszonym zespole,
  • znajomość obsługi pakietu Office 365, mile widziana znajomość SAP i Webcon
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • przyjazny start pod okiem doświadczonego opiekuna,
  • współpracę z ludźmi dla których ważne jest dobro naszej planety i wzajemne bezpieczeństwo,
  • różnorodność z której czerpiemy pełnymi garściami,
  • innowacyjne podejście do realizowanych zadań i otwartość na nowe pomysły,
  • udział w ciekawych i rozwijających Cię projektach,
  • elastyczne podejście do czasu pracy,
  • wspólnie zaplanowaną ścieżkę Twojego rozwoju,
  • możliwość udziału w zajęciach językowych,
  • dowolność wyboru benefitów z zakresu zdrowia, wypoczynku, kultury i rozrywki,
  • udział w zyskach firmy w ramach akcjonariatu pracowniczego Castor,

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • program rekomendacji pracowników
  • Wyprawka dla dziecka

VINCI Construction Usługi Wsparcia - świadczymy kompleksowe usługi wsparcia dla marek Warbud oraz Eurovia w ramach holdingu VINCI Construction Polska. Działamy w obszarach takich jak:

- Finanse

- Kontroling

- Prawo i Compliance

- IT

- Komunikacja

- BHP, Ochrona Środowiska i Jakość

- Zasoby Ludzkie

- Zakupy

- Innowacje

- Sprzęt

Synergia pomiędzy Eurovia i Warbud pozwala realizować się w różnorodnym środowisku pracy - zarówno w obszarze budownictwa kubaturowego, jak i infrastruktury drogowej i utrzymania, a także produkcji kruszyw, mas bitumicznych oraz betonu.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez spółki Eurovia w Polsce tj. Eurovia Polska S.A., Eurovia Kruszywa S.A., ETF Polska Sp. z o. o., Kopalnie Surowców Mineralnych „Kosmin” Sp. z o.o., Eurovia Bazalty S.A.” lub jeśli wyraża Pan/Pani zgodę na wzięcie udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez wyżej wymienione spółki Eurovia w Polsce prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych oraz innych informacji zawartych w załączonych dokumentach, w celach obecnych, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez spółki Eurovia w Polsce tj. Eurovia Polska S.A., Eurovia Kruszywa S.A., ETF Polska Sp. z o. o., Kopalnie Surowców Mineralnych „Kosmin” Sp. z o.o., Eurovia Bazalty S.A.” Administratorem danych osobowych są spółki Eurovia w Polsce tj. Eurovia Polska S.A. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich przy ulicy Irysowej 1, 55-040 Kobierzyce, Eurovia Kruszywa S.A. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich przy ulicy Irysowej 1, 55-040 Kobierzyce, ETF Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich przy ulicy Irysowej 1, 55-040 Kobierzyce, Kopalnie Surowców Mineralnych „Kosmin” Sp. z o.o., z siedzibą w Bielanach Wrocławskich przy ulicy Irysowej 1, 55-040 Kobierzyce oraz Eurovia Bazalty S.A. z siedzibą przy ul. Stawowej 18, 59-800 Lubań (dalej: „administrator”).

  • Praca Warszawa
  • Inspektor Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392