Inspektor ds. bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Otwock
Otwock, Otwock, Mazowieckie, Polska
SAMODZIELNY PUBLICZNY SZPITAL KLINICZNY IM.PROF.ADAMA GR
31. 7. 2024
Informacje o stanowisku

OFERTA PRACY
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. Adama Grucy CMKP
z siedzibą w Otwocku (k. Warszawy) ul. Konarskiego 13
- wysokospecjalistyczny ośrodek działający w zakresie ortopedii traumatologii podejmie współpracę/zatrudni:
Inspektora ds. bezpieczeństwa i higieny prac
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
• realizacja obowiązków służby BHP wynikających z rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 109, poz. 704 z późn. zm.) na samodzielnym stanowisku
Wymagania formalne:
• spełnianie wymagań kwalifikacyjnych zgodnie z rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 109, poz. 704 z późn. zm.),
• mininmum 2-letnie doświadczenie zawodowe.
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,ewentualnie umowa cywilno-prawna
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Dodatkowe świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
Oferty zawierające cv z dopiskiem „Inspektor ds. BHP” prosimy składać osobiście w Kancelarii Szpitala lub kierować na adres e-mail @ lub fax (22) 788 – 36 – 30
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust poz. 1000.)

  • Praca Otwock
  • Otwock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584