Inspektor diagnosta ds. nawierzchni i podtorza
  • Jaworzno
Jaworzno, Jaworzno, śląskie, Polska
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
11. 6. 2024

Jesteśmy zarządcą krajowej infrastruktury kolejowej i jedną z największych polskich firm, łączącą tradycję z nowoczesnymi technologiami. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, prowadzimy ruch pociągów oraz tworzymy rozkłady jazdy. Budujemy, modernizujemy i utrzymujemy całą infrastrukturę kolejową. Wszystko z szacunkiem dla natury!

Zakład Linii Kolejowych poszukuje osób na stanowisko:

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • prowadzenie badań diagnostycznych w celu zebrania informacji o obiektach i urządzeniach,

  • ocena stanu technicznego i przydatności do użytkowania obiektów budowlanych,

  • sporządzanie dokumentacji do książki obiektu budowlanego, wynikającej z obowiązujących przepisów z zakresu prawa budowlanego,

  • nanoszenie zmian w dokumentacji technicznej urządzeń,

  • udział w pracach komisji odbioru po robotach budowlano-montażowych,

  • dbanie o powierzony sprzęt pomiarowy.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie średnie w specjalności,
  • 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,

  • uprawnienia budowlane w specjalności,

  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średnio zaawansowanym,

  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,

  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,

  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,

  • otwartość na zmianę.

Mile widziane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe w specjalności.

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę
  • Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą
  • Opieka medyczna
  • Pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Karta Multisport

  • Praca Jaworzno
  • Inspektor Jaworzno
  • Diagnosta Jaworzno
  • Diagnosta laboratoryjny Jaworzno
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Jaworzno
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Jaworzno
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Jaworzno
  • Specjalista ds. kadr i płac Jaworzno
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Jaworzno
  • Specjalista ds. reklamy Jaworzno
  • Specjalista ds. telekomunikacji Jaworzno
  • Jaworzno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157