Inspektor diagnosta ds. nawierzchni i podtorza
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
19. 9. 2024

Jesteśmy zarządcą krajowej infrastruktury kolejowej i jedną z największych polskich firm, łączącą tradycję z nowoczesnymi technologiami. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, prowadzimy ruch pociągów oraz tworzymy rozkłady jazdy. Budujemy, modernizujemy i utrzymujemy całą infrastrukturę kolejową. Wszystko z szacunkiem dla natury!

Zakład Linii Kolejowych poszukuje osób na stanowisko:

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • prowadzenie badań diagnostycznych w celu zebrania informacji o obiektach i urządzeniach,
  • ocena stanu technicznego i przydatności do użytkowania obiektów budowlanych,
  • sporządzanie dokumentacji do książki obiektu budowlanego, wynikającej z obowiązujących przepisów z zakresu prawa budowlanego,
  • nanoszenie zmian w dokumentacji technicznej urządzeń,
  • udział w pracach komisji odbioru po robotach budowlano-montażowych,
  • dbanie o powierzony sprzęt pomiarowy.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie średnie kierunkowe,
  • 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia budowlane w specjalności inżynieryjnej kolejowej w zakresie kolejowych obiektów budowlanych,
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średnio zaawansowanym,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.

Mile widziane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe.

Oferujemy wynagrodzenie w przedziale 8000 - 9000 zł brutto

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę
  • Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą
  • Opieka medyczna
  • Pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Karta Multisport

  • Praca Gdynia
  • Inspektor Gdynia
  • Diagnosta Gdynia
  • Diagnosta laboratoryjny Gdynia
  • Specjalista ds. kadr i płac Gdynia
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Gdynia
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Gdynia
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Gdynia
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gdynia
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdynia
  • Specjalista ds. Zakupów Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584