Inspektor BHP i P. Poż.
  • Raciąż
Raciąż, Raciąż, mazowieckie, Polska
Polmlek Raciąż Sp. z o.o.
16. 8. 2024

08/2024

Obowiązki

  • •Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją dotyczącą obszaru bezpieczeństwa i higieny pracy w szczególności: dokumentacją powypadkową, dokumentacją związaną z występowaniem czynników niebezpiecznych i warunków szkodliwych dla zdrowia, dokumentacją oceny ryzyka zawodowego.
  • •Prowadzenie szkoleń z dziedziny BHP.
  • •Sporządzanie analiz stanu BHP oraz inicjowanie działań, mających na celu poprawę warunków, prowadzenie audytów wewnętrznych.
  • •Budowanie świadomości pracowników na temat bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • •Inicjowanie, proponowanie oraz wdrażanie rozwiązań podnoszących bezpieczeństwo oraz motywujących pracowników do bezpiecznych zachowań.
  • •Kontrolowanie działań organizacji i doradztwo w zakresie warunków, metod pracy oraz innych standardów w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, w tym wdrażanie przepisów i standardów grupowych.
  • •Realizacja działań wynikających z Rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie służby BHP.

Wymagania

  • •Wykształcenie wynikające z Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2.09.1997 – w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy
  • •Znajomość przepisów z zakresu prawa dotyczącego BHP
  • •Dobra znajomość i obsługa pakietu MS Office
  • •Samodzielność w realizacji zadań, dokładność i rzetelność
  • •Umiejętność pracy na wyznaczonych celach i terminach

Oferujemy

  • •zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • •wynagrodzenie zawsze na czas (podstawa+premia),
  • •możliwość rozwoju zawodowego
  • •możliwość przystąpienia do PPK.

  • Praca Raciąż
  • Raciąż - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584