Inspektor BHP
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
GK Farmacol
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • kontrola i doradztwo w zakresie warunków i przestrzegania przepisów BHP,
  • opracowywanie oraz opiniowanie dokumentów BHP zgodnie z regulacjami prawnymi,
  • organizowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu BHP,
  • uczestniczenie w opracowaniu wewnętrznych dyspozycji, regulaminów i instrukcji odnoszących się do BHP i zabezpieczenia przeciwpożarowego,
  • ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz prowadzenie dokumentacji powypadkowej,
  • realizacja zadań wynikających z rozporządzenia w sprawie służby BHP,
  • udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego,
  • współpraca z zewnętrznymi organami nadzoru nad warunkami pracy (PIP, PIS etc.).

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe BHP,
  • praktyczna znajomość przepisów, wymogów prawnych i norm z zakresu bhp,
  • aktualne prawo do wykonywania zawodu,
  • doświadczenie w pracy w służbie BHP w jednostce handlowej lub usługowej,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • orientacja na realizowanie celów,
  • samodzielność i odpowiedzialność.

Mile widziane

  • kwalifikacje Inspektora PPOŻ.

To oferujemy

  • umowę B2B,
  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia pracy, klimatyzowane biuro, miejsce parkingowe,
  • dofinansowanie do pakietu medycznego Medicover,
  • dostęp do obiektów sportowych w ramach pakietu Medicover Sport,
  • możliwości dołączenia do ubezpieczenia grupowego,
  • możliwość uzyskania dofinansowania do pobytu w Hotelu Belweder w Ustroniu / Villa Belweder w Zakopanem lub dofinansowanie do wypoczynku zorganizowanego,
  • dofinansowanie do wypoczynku dzieci,
  • świadczenie ślubne,
  • bony świąteczne oraz paczki świąteczne dla dzieci,
  • pożyczki na cele mieszkaniowe,
  • zniżki na produkty Marki Własnej - Silesian Pharma.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

GK Farmacol

GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania.

Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć

w naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu - zostań współtwórcą sukcesu Grupy Kapitałowej FARMACOL.

  • Praca Szczecin
  • Inspektor Szczecin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544